Base Ağındaki İşlem Sayısı Artıyor: Kripto Para Dünyası Yeni Bir Döneme Hazırlanıyor

Bitcoin Haber

Piyasa istihbarat platformu IntoTheBlock’ın verilerine göre, Base ağındaki işlem sayısı hızla artıyor. Analitik platform, Base’in son dönemde günlük 1,4 milyon işlem gerçekleştirdiğini, bu rakamın bir günde yapılan 1,42 milyon işlemlik önceki rekor rakama yaklaştığını belirtti. Bu rekor ilk olarak 21 Ağustos 2023’te kırılmıştı.

IntoTheBlock, kripto para topluluğunu Base ağındaki bu yeni döneme dikkat çekerek uyardı. Ethereum tabanlı Layer 2 çözümünün zincir üzerindeki ilerleyişini göstermek için bir ekran görüntüsü paylaştı. Bu veriler, ETH fiyatlarının düşmesine rağmen, Base ağındaki işlem sayısının artışta olduğunu gösteriyor.

IntoTheBlock’ın gönderisine göre, Base’in günlük işlemlerdeki son büyük artışı Ağustos ayında yaşanmıştı. Bu artış, ETH’nin fiyat hareketi ile benzerlik gösteren bir durumdu. Ancak Eylül ayının ilk haftalarında, artış ölçütünde yaşanan bir düşüş görüldü.

Base, Coinbase tarafından geliştirilen ve açık kaynaklı OP Stack üzerine inşa edilen bir Ethereum tabanlı Layer platformu. Coinbase, Base için yeni bir token çıkarma planının olmadığını açıkladı. Dolayısıyla Layer 2 projesi, ana blok zinciri Ethereum’un mevcut ETH token’ları üzerinde çalışacak.

IntoTheBlock, 13 Eylül Çarşamba günü Base’in pazar istihbarat takımına entegre edildiğini duyurdu. Platform, Base Analytics’in Base ağı için çeşitli ileri düzey göstergeler, ölçümler ve öngörüler içereceğini belirtti. IntoTheBlock’ın temel analitikleri, derinlemesine finansal göstergeleri, ağ davranışı analizini, sahiplik analizini, değişim göstergelerini ve sosyal iç görüleri kapsayacak.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Balinaları, Düşen Altcoinlerde Fırsat Kolluyor!

Sonraki Haber

Shiba Inu Yatırımcıları, Fiyat Artışı İçin Token Yakma Stratejisini Kullanıyor

İlgili Haberler