Balinalar Bu Seviyelerde Milyarlarca DOGE Tutuyor: Analist

Bitcoin Haber

Kripto analisti Ali Martinez, orijinal meme coin’in ilgi görmeye başlamasıyla birlikte Dogecoin‘e ilişkin bazı önemli son verileri paylaştı.

Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri

Martinez, piyasa değerine göre en büyük meme coin (ve Bitcoin‘e şaka olarak başlatılan ilk coin) için önemli direnç ve destek seviyelerini paylaştı. Şu anda Dogecoin 0,0809 dolardan el değiştiriyor.

Ali, kripto para için önemli bir destek seviyesinin 0,0075 $ olduğunu yazdı – bu seviyede, yaklaşık 44.000 cüzdan yaklaşık 34,38 milyar DOGE tutuyor. Dirence gelince, şu anda en güçlü direnç seviyesi olarak 0,086 $ adını verdi. Burada, 92.000’den biraz daha az cüzdan 13,11 milyar Dogecoin tutuyor.

Martinez, verilerinin kaynağı olarak IntoTheBlock’u kullandı.

Dogecoin 25 Şubat’ta 0,0796$’a kadar düştükten sonra kademeli olarak yükselmeye başladı. Ancak, o zamandan beri, biraz toparlandıktan sonra, DOGE 0.0802 $ düşük çizgi ile 0.0826 $ seviyesi arasında sıçradı ve bunun üzerine çıkıp daha yükseğe çıkamadı.

Son DOGE kilometre taşları

Daha önce de açıklandığı üzere, önde gelen meme token DOGE nihayet büyük Filipinli kripto borsası Coins.ph, Coins Pro bölümü tarafından eklendi. Bu, kullanıcılara kripto-fiat ticaret çiftlerine maruz kalmalarını sağlayan adalardaki en eski kripto ticaret platformlarından biridir.

Geçen yılın Nisan ayının başında platform, Binance’in eski CFO’su Wei Zhou tarafından satın alındı.

DOGE, 2019 ve 2021 yıllarında Binance ve Coinbase gibi kripto ticaret canavarları tarafından da listelendi.

Ayrıca Çarşamba günü, Dogecoin’in Unstoppable Domains tarafından en son ödeme seçeneği olarak eklendiğini bildirildi. Bu şirket, kripto cüzdan sahiplerine semboller ve Latin harflerinden oluşan uzun adresler için yedekler satıyor. Bunları, hatırlanması kolay ve hükümet yetkilileri tarafından sansürlenemeyen veya el konulamayan kısa bir kripto temalı alan adı uzantısı ile değiştiriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Rugpull Uyarısı: Büyük Arbitrum DEX ArbiSwap!

Sonraki Haber

The Sandbox, Kimlik Avı İçin Kullanılan Güvenlik İhlali Konusunda Uyardı!

İlgili Haberler