Axie Infinity, Optimism ve Aptos’ta Büyük Token Kilit Açılışı

Bitcoin Haber

Ekim ayında, Axie Infinity (AXS), Optimism (OP) ve Aptos (APT) gibi önde gelen altcoin projelerinde 200 milyon doların üzerinde token’in kilidi açılacak. Özellikle Axie Infinity’de 20 Ekim’de 71.8 milyon dolar değerinde, dolaşımdaki arzının yüzde 11,5’ine karşılık gelen 15.1 milyon adet AXS token’inin kilidi açılacak. Temmuz ayındaki son kilit açılışında AXS’nin fiyatı birkaç gün içinde yaklaşık yüzde 10 düştü.

Ethereum Layer 2 ağı Optimism’de de büyük bir token kilit açılışı olacak. 30 Ekim’de 24.2 milyon adet OP token’inin kiliti açılarak piyasaya sürülecek. Bu durum dolaşımdaki arzın yüzde 3’üne karşılık geliyor ve şu anda 35.3 milyon dolar değerinde.

Layer 1 Blockchain‘i Aptos da 12 Ekim’de dolaşımdaki arzının yüzde 1,91’ine karşılık gelen ve yaklaşık 26 milyon dolar değerinde 4.5 milyon APT token’inin kilidi açılarak piyasaya sürülecek. Aptos geçtiğimiz ay 4.5 milyon adet token’ı piyasaya sürmüştü.

Bu ayın diğer önemli token kilit açılışları arasında ApeCoin (19.7 milyon dolar değerinde), Sui (17.2 milyon dolar değerinde), ImmutableX (11 milyon dolar değerinde) ve dYdX (4.5 milyon dolar değerinde) yer alıyor.

Kasım ayında ise en büyük 20’nci kripto para ve aynı zamanda en büyük 19’ncu altcoin olan Avalanche’da (AVAX) büyük bir token kiliti açılışı olacak. Takvimler 24 Kasım’ı gösterdiğinde dolaşımdaki arzının yaklaşık yüzde 2,7’sine karşılık gelen 93.5 milyon dolar değerindeki AVAX’ın kilidi açılarak piyasaya sürülecek.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Friend Tech, Sosyal Medya Platformunda Yeni Rekorlar Kırmaya Devam Ediyor

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatı Yükseliyor: Amerika’dan Gelen Haberler Etkili Oldu

İlgili Haberler