AVAX Coin Fiyatı ve Yatırımcı Hissiyatı: Bir Analiz

Bitcoin Haber

Geçtiğimiz aylarda enflasyonist baskı nedeniyle AVAX fiyatı tarihi dip seviyelere indi, genel piyasa hissiyatı negatif oldu. AVAX, son boğa sezonundaki dibinde kalmaya devam etti. Fakat, Avalanche (AVAX) boğaları, 26 Ağustos’ta 100 milyon dolarlık token kilidinin açılmasından kaynaklanan satış baskısının ortasında 10 dolar seviyesini korumak için mücadele verdi. Büyük yatırımcıların cüzdanlarına net girişlerin bu hafta arttığı gözlendi.

Milyoner sınıfındaki Avalanche yatırımcıları, 26 Ağustos’taki token kilidini açma etkinliği sonrası satış baskısını emmek için ciddi çaba harcadı ve bu, orta vadede satış baskısının birileri tarafından karşılandığı için fiyatın artık toparlanabileceğini gösterdi. Ağırlıklı hissiyat -2,56 ile negatif bölgenin derinliklerine doğru indikten sonra -0,5 seviyesine toparlandı.

Büyük miktarda yatırımı olan grup eğer güçlü kalmaya devam ederse, mevcut şartlarda fiyat 9 dolar üzerinde kalabilir. Kritik 9,83 dolar bölgesinde 3,17 milyon AVAX satın alan 77 binin üzerinde yatırımcı bulunuyor. Bu da bölgenin sağlam bir destek olarak kalabileceğini gösteriyor.

Eğer genel FUD azalırsa, bu ay ciddi bir kilit açılışı da olmayacağı için AVAX Coin fiyatının 13 dolara ulaştığını görebiliriz. Olası yükselişte ilk engel 11,6 dolar seviyesinde bulunuyor. Ancak, Bitcoin fiyatının sonraki hamlesi AVAX için de belirleyici olacak.

Uzmanlar, Bitcoin fiyatında 23.500 dolar seviyesine doğru bir testin endişesini taşıyorlar. Ancak, genel piyasa hissiyatının ve büyük yatırımcıların hareketlerinin AVAX fiyatı üzerinde belirleyici olduğunu unutmamak gerekiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasasında Düşüş Devam Ediyor: Bitcoin ve Altcoinler Değer Kaybediyor

Sonraki Haber

Ethereum Verilerine Erişimi Kolaylaştıracak Yeni ZK-Proof Teknolojisi

İlgili Haberler