ARK Invest CEO’su Bitcoin ve Yapay Zeka’nın Benimsenmesinde Meteorik Yükseliş Bekliyor

Bitcoin Haber

ARK Invest’in CEO’su Cathie Wood, Bitcoin ve yapay zeka teknolojisinin benimsenmesinde hızlı bir yükseliş olacağını belirtti. Wood, Bitcoin ve yapay zekanın benimsenme S-eğrilerini yakından takip ettiğini ifade etti. S-eğrisi, kullanıcıların yeni bir ürün veya teknolojiyi benimseme oranını gösteren bir grafik.

Cathie Wood, Bitcoin ve yapay zeka teknolojisinin kullanıcılar tarafından benimsenmesinin hızla arttığına inanıyor. Wood, Bitcoin ve yapay zeka teknolojilerinin birleşiminin bu benimsenmeyi hızlandıracağını söyledi. Yeni teknolojilere olan ilgi yavaş başlar, ivme kazanır ve sonunda S-eğrisinin dik kısmına ulaşarak patlar. Bitcoin ve yapay zeka’nın bu aşamada olduğunu belirtti.

Wood, Tesla’nın teknolojik gelişiminin fiyatların hızla yükselmesine nasıl katkı sağladığını örnek olarak gösterdi. Tesla’nın teknolojik gelişimini robotlar, enerji ve yapay zeka tabanlı otonom sürüş olarak üç ayrı inovasyonun birleşimi olarak tanımladı.

Tesla’nın hızlı büyümesinin birçok kişi tarafından şaşkınlıkla karşılandığını belirten Wood, otonom sürüş teknolojisinin henüz başlamadığını ve bu durumun Tesla’nın büyümesine daha fazla katkı sağlayacağını ifade etti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Solana’nın Piyasa Görünümü Alarm Veriyor: FTX Darbesi ve Düşüş Belirtileri

Sonraki Haber

Friend Tech’in Kilit Değeri İkiye Katlandı: TVL 20 Milyon Doları Aştı

İlgili Haberler