Aralık Ayında Artış Sinyali Alınan 3 Altcoin!

Aralık Ayında Artış Sinyali Alınan 3 Altcoin!

Crypto influencer’ı ve analisti Typer Swope, bir büyük ve iki küçük altcoin’in bu ay çok büyük bir fiyat artışına hazır olduğuna inandığını ifade etti. Yeni bir videoda Swope, Ethereum (ETH) ve 90 milyon dolardan daha az piyasa değerine sahip iki kripto varlığının önümüzdeki haftalarda yükselişe geçeceğini ifade ederek Aralık ayı altcoin seçimlerini takipçileri ile paylaştı.

Aralık Ayında Bu Ethereum’a Dikkat

Swope öncelikle Ethereum’un büyük yükseliş sinyalleri verdiğini ifade ediyor ve 2.0 beacon zincirinin başarılı lansmanının bunun arkasındaki sebep olduğunu belirtiyor. Swope’un açıklamalarına göre ETH 2.0’ın ilk aşamasının 2021 yılında başarılı bir şekilde ilerlemesinin bir sinyali olması sebebiyle beacon zincirin sorunsuz başlatılmış olması çok önemliydi.

Aralık Ayında Bu İki Coin de Artabilir

Ethereum’a ek olarak Swope, Alman merkezli bir kurumsal Blockchain çözüm firması tarafından piyasaya sürülen Unibright’in de (UBT)Aralık ayında yükseliş yaşayabilecek kriptolar arasında yer aldığını ifade etti.

Swope, Coke One North America’nın (CONA Services) yaz boyunca Unibright ve Unibright’ın geliştirilmesinde önemli bir rol oynayan açık kaynaklı bir girişim olan Baseline Protocol ile bir blok zinciri tedarik zinciri projesi başlattığını belirtti.

Swope ayrıca, Unibright’ın 10 Aralık’ta gerçekleşecek bir demo etkinliğine de işaret ediyor. Yapılan açıklamalara göre bu etkinlikte Unibright’ın Baseline ile ilgili müşteri projelerindeki ilerlemeler açıklanacak ve bazı farklı önemli adımlar atılacak.

Swope ayrıca bir tedarik zinciri optimizasyon platformu olan Morpheus.Network‘ten de (MRPH) bahsediyor. Analist, Morpheus’un da Coca Cola ile bir ortaklık kuracağını iddia ederek iki şirket arasında çok sayıda örtüşen kişisel bağlantıya işaret ediyor.

Swope, Morpheus’un İş Geliştirme Direktörü Benjamin Smith’in, Coca-Cola başkanı Brian Smith’in oğlu olduğunu ve aile bağlantısının iki kuruluş arasında bir ortaklıkla sonuçlanma ihtimalini arttırdığını belirtiyor. Swope’a göre, Meksika Finans Yürütme Enstitüsü’ne (IMEF) aktif bir katkıda bulunan ve Coca Cola FEMSA ile çalışan Carl Wood, iki firmayı birbirine bağlayan Morpheus ekibine katıldı.

Bitcoin Etkisi

Tabii ki tüm bu kripto para birimlerinin yükseliş hareketleri BTC’nin sergilediği performansla yakından ilgili. BTC her ne kadar son zamanlarda 20.000 dolar bandında satış duvarı ile karşılaşıyor olsa da sonrasında her zaman kendisini toparlıyor.

Dolayısıyla analistler BTC’deki yükseliş trendinin devam etmesini bekliyor. Ancak daha yüksek seviyeler görülmeden önce farklı düzeltmelerin olabileceği konusunda da endişeler bulunuyor.

Haberlerimizi Facebook, Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.