Anthony Scaramucci’den Bitcoin ve Altcoinler İçin Büyük Tahminler

Bitcoin Haber

SkyBridge Capital’in kurucusu ve kripto para milyarderi Anthony Scaramucci, bir röportajında Bitcoin ve altcoin piyasaları hakkında çarpıcı tahminlerde bulundu. Scaramucci, spot Bitcoin borsa yatırım fonunun (ETF) 2024’ün ilk çeyreğinde onaylanabileceğine inanıyor. Ayrıca ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) bir spot Bitcoin ETF’sinin yeşil ışık yakması ve 2024 yılının Nisan ayında gerçekleşmesi beklenen Bitcoin blok ödülü yarılanmasının kripto para piyasasında bir boğa piyasasını tetikleyebileceğini düşünüyor.

Wall Street şirketlerinin Bitcoin ve diğer dijital varlıkları geleneksel yatırımcılara satmasıyla, Bitcoin’in sınırlı arzının ve doğasının daha geniş bir kitle tarafından anlaşılmaya başlanacağını ifade ediyor. Bu durumun Bitcoin’i yukarı çekeceğini ve altcoin piyasası üzerinde olumlu bir etki yaratacağını belirtti.

Scaramucci’ye göre, BlackRock ve Fidelity Investments gibi dev varlık yönetimi şirketlerinin spot Bitcoin ETF’lerinin potansiyel onayı, Bitcoin’in piyasa değerini mevcut seviyelerden yaklaşık 24 kat artırabilir. Bu şirketlerin Bitcoin’e olan ilgisinin artmasının Bitcoin’in değerini yükselteceğini ve 500 milyar doların üzerinde bir piyasa oluşabileceğini belirtiyor.

Sonuç olarak, Scaramucci’nin tahminlerine göre, Bitcoin ve altcoinlerin değeri önümüzdeki yıllarda büyük bir artış gösterebilir. Ancak bu tahminlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini görmek için zamanın geçmesi gerekiyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Terraform Labs Davasında Do Kwon’un İfadesini İstiyor

Sonraki Haber

Bitcoin ve Altcoin’lerin Yükselişini Tetikleyebilecek 7 Faktör

İlgili Haberler