Anonymous, Çin ve Elon Musk’ı Hedefe Koydu Ekosisteme Yeni Bir Token Kazandırdı!

Mert Bahçe

Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous, kripto para sektörü ile ilgili yeni bir bildiri yayınladı. Alanında en çok bilinen gruplardan biri olan Anonymous, mevcut kripto para piyasasını manipüle eden faktörlere karşı bir token geliştirdi.

Anon Inu Tanıtıldı

Fenomen hacker grubu anonymous, Çin ve Elon Musk’ı hedef tahtasına koyarak “Ano Inu1 token’ını tanıttı. Son gelişmelerle birlikte kripto para sektörü, artan düzenleyici baskılarıyla birlikte yatırımcılara birçok endişe getirdi. Hükümetler, şirketler ve yüksek profilli kişilere karşı siber saldırılarıyla tanınan uluslararası bir hacker grubu olan Anonymous, Bitcoin için bir adım attı.

Anonymous, yayınlanan son videosunda Çin’de devam eden baskılardan bahsederken Çin hükümetinin dijital yuan çalışmalarının rakip para birimlerinden kurtulmanın bir yolu olarak kasıtlı opere edildiğini öne sürdü. Çin yasaklarından önce Bitcoin ağının hash oranının büyük bir kısmı Çin’de bulunuyordu. Çin’de bulunan madencilerin bölgeden sürülmesinin ardından altyapılarını taşımak için çok sayıda Bitcoin sattıkları bildirildi. Ancak madencilerin Kazakistan ve diğer ülkelere taşınmaya başlamasıyla piyasadaki kriz ortamının geçici olduğu biliniyor. Bununla birlikte kurumsal yatırımcılar Tezgah Üstü (OTC) platformlarda dipten satın alıyor.

Anonymous’un Kripto Para Sektörü Hakkında Görüşleri

Anonymous, Bitcoin’in krizden kurtulup yukarı yönlü bir kırılma göreceğine inanıyor. Ünlü gruba göre piyasada denge sağlandı ve şimdi yatay hareketini sürdürüyor. Bu da piyasanın bir ralliye hazırlanması için gerekli olan zemin olarak değerlendiriliyor.

Popüler grup, Anon Inu ile Çin’e savaş açacağını duyurdu: “Kriptonun henüz başlangıçta olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle Anon Inu’yu piyasa sürdük. Bu token, çeşitli yardımcı programlara sahip yeni bir DeFi topluluk ürünüdür.”

Anonymous’a göre Anon Inu, Elon Musk ve Çin ile mücadele edecek. Ünlü grup, Anon Inu sahiplerine düzenli olarak ücretsiz token’lar, NFT’ler ve çeşitli ödüller dağıtacak.Total
16
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin ve Ethereum Düşüyor: BTC ve ETH Fiyat Beklentileri Ne Yönde?

Sonraki Haber

Guggenheim Partners, Bitcoin (BTC) Konusunda Korkutucu Tahminini Duyurdu!

İlgili Haberler