Analistten LINK, ETH, DOT ve BTC Fiyat Tahmini

İlayda Peker

Piyasanın popüler analistlerinden olan Michaël van de Poppe Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir oracle projesinin kripto para biriminin ciddi bir yükselişe hazırlandığını ifade etti.

Michaël van de Poppe konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, Chainlink‘in (LINK) mevcut fiyat seviyelerinden yükselişe başlayacağını ve 10 doların üzerine yükseleceğini düşündüğünü dile getirdi. Bu noktada analist yaptığı açıklamalarda, “Chainlink 9,50-10,00 dolara hazır görünüyor” sözlerini kullandı.

Buna ek olarak analistin ETH fiyatını da değerlendirdiğini görüyoruz. Birleştirmenin Ethereum’a bir güç kazandıracağını ifade etse de analist, mevcut fiyatlarla önde gelen akıllı sözleşme platformunda short pozisyonlar açabileceğini dile getirdi. Ancak analiste göre ETH konusunda Merge ile ilgili çok büyük bir inanç ve güç bulunuyor. Bu noktada ETH’nin kaybetmemesi gereken seviyenin 1.570 dolar olduğu ifade ediliyor. Eğer bu seviye korunursa ETH yukarı yönlü hamleler yapmaya devam edebilir.

Polkadot ve Bitcoin

Yatırımcı bunlara ek olarak Bitcoin ile ilgili görüşlerini de paylaşıyor. Van de Poppe’a göre şu anda 23.800 dolar bandında güçlü bir direnç var ve bu seviyenin üzerine doğru bir hamle gelirse 28.000 dolara kadar yükseliş gelebilir. Bu noktada BTC’nin kritik bir direnç ile karşı karşıya olduğunu ifade eden analist, 200 haftalık hareketli ortalama üzerinde net bir kırılma olduğunu ekliyor.

Van de Poppe ayrıca piyasanın popüler blok zinciri Polkadot‘un kripto para birimi DOT’un büyük bir ters potansiyele sahip olduğunu düşünüyor.

Genel piyasa görünümüne baktığımızda ise hafta sonunda bir miktar geri çekilmenin yaşandığı görülüyor. Lider kripto para birimi 23.000 dolarlık seviyenin altına hamle yaparken Ethereum’un da 1.600 dolar altına geri çekildiği görülüyor.Total
13
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Animoca Brands’ten Minecraft’ın NFT Hamlesine Tepki Geldi!

Sonraki Haber

Kripto Paralar Üçüncü Çeyrekte Yükselecek Mi?

İlgili Haberler