Analiste Göre Chainlink Büyük Bir Yükselişe Hazırlanıyor

Bitcoin Haber

Tanınmış kripto para analisti Michael van de Poppe, orta ölçekli altcoin Chainlink‘in (LINK) büyük bir yükselişe hazırlanabileceğini belirtti. Van de Poppe, LINK’in fiyatının 7,27 dolar ile 5,50 dolar arasındaki bir işlem aralığının alt noktasını tekrar ziyaret etmesine rağmen haftalık zaman diliminde Bitcoin‘e karşı daha yüksek bir dip oluşturmuş olması yükseliş trendinde kalmaya devam ettiğini gösteriyor olabilir.

Analistin paylaştığı LINK/BTC grafiğine göre LINK’in Bitcoin karşısında 0.000236 BTC’ye (6,08 dolar) yükselmesinin ardından 0.000216 BTC’nin (5,57 dolar) üzerinde kalması yükseliş trendinin teyit edilmesini sağlayabilir. CoinMarketCap verilerine göre LINK, Bitcoin karşısında 0.000241 BTC (6,17 dolar) seviyesinde işlem görüyor.

Van de Poppe, piyasanın Chainlink’in Temmuz ayında başlattığı Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirlik Protokolü’nü (CCIP) henüz fiyatlamadığını belirtiyor. Analist, CCIP’nin Ethereum’un Proof of Work’ten Proof of Stake konsensüs mekanizmasına geçmesine benzer şekilde ağ için büyük bir yükseliş desteği olduğunu belirtti.

Analist, Chainlink’in fiyatının aylardır zorlu bir mücadele içinde olduğunu ve LINK/BTC paritesinde üç yıldan uzun bir süredir aşağı yönlü bir trend içinde olduğunu belirtti. Van de Poppe, Chainlink’in 483 gündür yatay bir aralıkta hareket ettiğini belirtti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’de En Az 10 BTC Tutan Adres Sayısı Yeni Rekor Kırdı

Sonraki Haber

Palau, Ripple Tabanlı Stablecoin Projesini Durduruyor

İlgili Haberler