Analiste Göre Bu Kripto Para Yükselişe Hazır!

İlayda Peker

Piyasanın popüler analistlerinden olan Credible Crypto piyasada yaşanan belirsizliğe rağmen bir altcoin’in ciddi bir yükselişe hazır olduğunu ifade ediyor. Credible Crypto’ya göre Hedera Hashgraph (HBAR) ciddi bir yükseliş hazırlığında bulunuyor.

HBAR Yükseliş Beklentisi

Analist yaptığı açıklamalarda tarihin tekerrrür etmediği ama hep bir ritim içinde ilerlediğini ifade ediyor. Credible Crypto bu konuda yaptığı açıklamalarda, talebin arzı geçmesini ve bu sebeple de Hedera’nın fiyatının artmasını beklediğini dile getiriyor.

Analist konuyla ilgili olarak, “Aynı bölgeye yönelik çok sayıda önemli yüksek zaman çerçevesi dalgalanmasının, alıcıların o bölgedeki düşük fiyattan satın almak için adım attığını ve bir düzeltme sırasında talep arzı aştığında bir geri dönüş alacağımız gösteriyor.” sözlerini kullanıyor.

Bunlara ek olarak analiste HBAR’ın durgun grafiği ile ilgili de pek çok soru geldi. Bu noktada analist, konsolidasyonun yükselişlerden önce geldiğini dile getirdi. Bu noktada analist konsolidasyonun aşağı yönlü kırılacağını düşündüğünü ve büyük alıcıların bu noktada müdahale ederek fiyatı daha da yukarı taşıyacağını dile getirdi.

HBAR Fiyatı

Hedera şu anda piyasa değerine göre en büyük 35. kripto varlık. Yazının yayına hazırlandığı sırada son 24 saat içinde çok küçük bir hamle yaptığı ve 0,26 dolar bandında işlem gördüğü görülüyor.

Buna ek olarak analist Bitcoin’in 45.000 dolarlık sınırı kırmak için de hazır olduğunu ifade ediyor. Analist kısa süre içinde 45.000 dolar ile 47.000 dolar aralığındaki banda geri döneceğimizi düşündüğünü ifade ediyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Sosyal Ağ Viblos Yeni Başarılara İmza Atıyor

Sonraki Haber

Bitcoin Yeniden Düşüşte: Analizler BTC İçin Ne Diyor?

İlgili Haberler