Analist Michael van de Poppe, Kaspa ve Render Network’ün Yükselişe Geçeceğini Öngörüyor

Bitcoin Haber

Kripto para analisti Michael van de Poppe, düşük hacimli bir altcoin olan Kaspa’nın (KAS) ve Render Network (RNDR)’ün yükselişe geçeceğini öngörüyor. Analiste göre, bu yılın başından beri %900 civarında bir değer kazanan KAS, Layer 1 Proof of Work (PoW) altcoin’i Kaspa’nın yükselişe geçeceğini belirtiyor. Eğer altcoin’in mevcut fiyatından %41 değer kazanması durumunda, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,068 dolara ulaşabileceğini belirtiyor. Ancak bunun için KAS’ın 0,049 dolar seviyesindeki direnci geçerek destek seviyesine çevirmesi gerekiyor.

Eğer kripto para piyasası düşerse, KAS’ın aşağı yöneleceği ve mevcut seviyenin %24 altına kadar düşebileceğini ifade ediyor. Son 24 saatte %0,75 yükselişle 0,04808 dolardan işlem gören KAS, CoinMarketCap verilerine göre son 7 günde %4,87, son 30 günde ise %33,47 artış gösterdi.

Van de Poppe, merkeziyetsiz grafik işleme platformu Render Network’ün yerel varlığı RNDR’ye geçişin devam edeceğini tahmin ediyor. Analiste göre, RNDR’nin ani direncinin kırılması büyük olasılıkla bir kırılma rallisi tetikleyecek ve bu durumda 1,65 doların üzerinde bir kırılma bekleniyor. Ardından rallinin genişleyerek devam etmesi ve hedef olarak 2,50-3,00 dolar seviyelerini görmesi bekleniyor.

RNDR, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %0,44 düşüşle 1,53 dolardan işlem görüyor. Verilere göre RNDR, son 7 günde %3,04 düşerken, son 30 günde %6,65 artış gösterdi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FTX Hack Saldırısı Sonrası 10 Ay Sonra Hacker’ın Cüzdanı Aktif Hale Geldi

Sonraki Haber

VanEck, Ethereum Strategy ETF Karının Bir Kısmını Ethereum Geliştiricilerine Bağışlayacak

İlgili Haberler