Analist, GRT, Avalanche ve Polkadot İçin Hedefler Belirledi

Bitcoin Haber

Popüler bir kripto analisti, dijital varlık piyasaları düzeltici bir harekete tanık olurken üç altcoin hakkındaki görüşünü güncelliyor.

The Graph

The Graph (GRT) ile başlayan anonim analist Cred, daha geniş kripto piyasasının yükselmesi halinde blok zinciri veri endeksleme protokolünün mevcut seviyelerden yaklaşık %80 oranında artabileceğini söylüyor:

Bu, yapısal olarak iyi görünen bir şey. Yine dirençte olan ve her türden aldatıcı ve zor olan piyasanın geri kalanının kaprisine bağlı. Ancak tamamen daha kısa vadeli işlem seviyeleri ve net haftalık yapı açısından, bu şey için 0,14 ila 0,15 $ çok açık bir aralıktır ve piyasa risk almaya devam ederse veya kırılmazsa, bu bir sonraki yüksek zaman dilimi sorun alanının oldukça uzak olduğu yerlerden biridir. Bu durumda 0,30 dolara yakın. Daha geniş piyasa koşulları buna izin verirse ve temelde klasik bir kırılma ve yeniden test gibi bir sapmayı engelleyen bir yeniden test varsa, bir sonraki sorun alanından önce haftalık zaman diliminde oldukça muhafazakar bir şekilde% 80’i biliyorsunuz, oldukça fazla alan var.

GRT yazım sırasında 0,165 $ değerinde.

AVAX ve DOT

Sırada Avalanche (AVAX) var. Cred’e göre, Ethereum (ETH) rakibi günlük grafikte “ders kitabı” destek ve direnç seviyelerini gösteriyor.

Cred, Avalanche’ın 21,50 $ civarındaki direnç seviyesinin üzerine çıkması halinde mevcut seviyelerden %30’un üzerinde değer kazanabileceğini söylüyor:

Gelecekteki bu direnç kırılması [21,50 $ civarında] ile bir sonraki direnç [27 $ civarında] arasında manevra yapmak için hedefler veya alan açısından, dürüst olmak gerekirse oldukça fazla alan var. Bu [21,50 $] çok büyük bir seviye, bu yüzden ondan oldukça büyük bir hareket beklerdim. Ve bir sonraki sorunlu bölge, biraz muhafazakar olsak bile, muhtemelen bu eski yüksek [27 $] aralığına, düşük aralığa doğru olacaktır. 21 ila 27 dolar arasında yine mükemmel olmayacak, ancak yüksek zaman dilimi pivotu ile bir sonraki sorunlu alan arasında %30’a yakın bir fark varsa, bu kesinlikle dikkat etmeye değer.

Avalanche bu yazının yazıldığı sırada 19,55 dolardan işlem görüyor.

Birlikte çalışabilirlik blok zinciri Polkadot‘a (DOT) dönen takma isimli analist, piyasa değerine göre 14. en büyük kripto varlığının haftalık grafikteki en yakın direnç seviyesini tekrar test etmesi halinde mevcut seviyelerden yaklaşık %28 oranında kazanç sağlayabileceğini söylüyor:

Yeniden test seviyelerine gelince, 6,80 doların altında kapanmayan herhangi bir haftalık teknik olarak bu bağlamda bir yükseliş yeniden test mumu. Aralığın diğer tarafında ise, eğer bu bir geri kazanım-aralık-düşük tipi kurulum ise, aralığınızın en yüksek seviyesi 9$’a daha yakın.

Polkadot bu yazının yazıldığı sırada 7,02$ değerindeydi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Balina 48 Saat İçinde 1.010 NFT Sattı: Şimdiye Kadarki En Büyük Satış!

Sonraki Haber

Solana Geliştiricileri Ağ Kesintisinin Nedeninin Hala Belirsiz Olduğunu Söylüyor

İlgili Haberler