Analist Bu 3 Altcon’e Dikkat Çekiyor!

İlayda Peker

Yatırımcıların yakından takip ettiği popüler bir kripto para analisti, bazı altcoin’lerin ciddi bir ralliye başlayacağını düşündüğünü dile getirdi. Altcoin Sherpa olarak tanınan analistin terchilerine bir göz atalım.

Algorand (ALGO)

Altcoin Sherpa yaptığı açıklamalarda, akıllı sözleşme platformu Algorand‘ın (ALGO) şu anki 0,81 dolar değerinden neredeyse %60 arttacağını düşündüğünü dile getirdi. Analist şu anki grafikler ile ilgili yaptığı açıklamalarda, ALGO’nun oldukça iyi göründüğünü ifade ediyor.

Bunlara ek olarak Altcoin Sherpa, ALGO‘da kısa vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, Ethereum rakibi olarak görülen kripto para biriminin 1,29 dolara kadar ulaştıktan sonra düşüşe geçebileceği konusunda da uyarıyor.

LooksRare (LOOKS)

Analiste göre yatırımcıların takip etmesi gereken bir sonraki altcoin LooksRare (LOOKS). Ethereum tabanlı bir NFT piyasası olan LooksRare’in kripto para birimi olan LOOKS ile ilgili analist, teknik göstergelerde 3 dolara kadar yükselişin mümkün olduğunu gördüğünü ifade ediyor. Ancak bu noktada sonra altcoin’de düşüş başlayabilir ve 1,80 dolara kadar gerileme olabilir.

Buna ek olarak kripto stratejisti, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) fiyat hareketini de takip ediyor. Altcoin Sherpa’ya göre, ETH tekrar tekrar daha düşük zirveler oluşturduktan sonra geniş zaman dilimlerinde hala düşüş eğiliminde görünüyor. Ancak Ethereum kilit direnç alanını ele geçirmeyi başarırsa tutumunu değiştirebilir.

Bu noktada analiste göre ETH için 3.050 dolar ve 3.300 dolar oldukça önemli seviyeler olarak işlem görecek. ethereum yazının kaleme alındığı an itibari ile 2.950 dolar bandında işlem görüyor. Dolayısıyla analiste göre ETH’nin bir yükseliş başlatabilmesi içien 3.000 doların üzerine çıkması ve sonrasında yukarıda bahsi geçen iki önemli seviyeyi hacimli bir şekilde kırması gerekiyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Grayscale 7 Altcoin İçin Yeni Fon Açıkladı!

Sonraki Haber

Bir Akıllı Sözleşme Platformu Daha Saldırıya Uğradı

İlgili Haberler