Analist: BTC, ETH, LTC ve 3 Altcoin İçin Hedef Açıklamaları! 

Bitcoin Haber

Yaygın olarak takip edilen bir analist, kripto piyasalarının önemli bir geri çekilmeye tanık olmadan önce yukarı yönde ilerlemek için daha fazla alana sahip olduğuna inanıyor. 

BTC, ETH ve LTC 

Analist Michaël van de Poppe, 653.500 Twitter takipçisine, kripto kralı Bitcoin (BTC), lider altcoin Ethereum (ETH) ve eşler arası ödeme ağı Litecoin (LTC) dahil olmak üzere bir dizi kripto varlığında gözü olduğunu söylüyor. 

Van de Poppe’ye göre, Bitcoin’in düzeltme yapmadan önce 38.000 ila 42.000 $ fiyat seviyesine ulaştığını görüyor. Ethereum’a gelince, yatırımcı bunun 2.700 ila 3.000 dolar arasında yükselebileceğine, Litecoin‘in ise 260 dolara kadar çıkabileceğine inanıyor. 

Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin 29,441 $ değerindeydi. Bu arada, Ethereum 2.075 $ değerinde ve Litecoin 99,15 $’dan işlem görüyor. 

Yatırımcı ayrıca, 55 ila 65 dolar arasında yükselebileceğini tahmin ettiği Ethereum rakibi Avalanche’ı (AVAX) da yakından takip ediyor. Birlikte çalışabilir blok zinciri Cosmos’a (ATOM) bakan Van de Poppe, 35 $ ‘a kadar tırmanabileceğini düşünürken, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) 18 ila 22 $ arasında yükselebilir. 

Bu yazının yazıldığı sırada AVAX 20,54 $, ATOM 12,32 $ ve LINK 8,14 $ değerinde işlem görüyor. 

Van de Poppe, Bitcoin’e ilişkin kısa vadeli görüşüne gelince, boğaların 29.800 $’ı geri almayı başarması halinde BTC’nin yükseliş trendini sürdürebileceğine inanıyor: 

İşte Bitcoin’in süpürülmesi. Şimdi, 29,800$’ı geri almak yukarı yönlü devamlılığı tetikleyecektir. Altcoinler, BTC paritesinde konsolide oldukları ya da yükseldikleri için henüz acıyı hissetmiyorlar.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Do Kwon’a Darbe Gibi Karar: SEC Erişimi Talebi 

Sonraki Haber

En Büyük Kripto Boğa Döngüsü Başladı: Bernstein 

İlgili Haberler