Analist Açıkladı: Bu 3 Kripto Para Birimi Büyük Kazanç Getirebilir!

İlayda Peker

Piyasanın popüler analistlerinden olan Joe Parrys, yatırımcılara ilk olma fırsatı sunan ve 2022 yılında büyük artışlar beklediği 3 altcoin birimini takipçileri ile paylaştı.

Pulse X (PLSX)

Analiste göre 100 kata kadar yükseliş ihtimali olan ilk altcoin Pulse X (PLSX). PulseSwap artık PulseX olarak adlandırılıyor ve yeni kripto para birimi PLSX’in büyük artış yaşaması bekleniyor.

Pulse X, Pulse Chain üzerindeki PRC 20 token’ları ile işlem yapmanıza olanak sağlıyor. Platform, Ethereum köprüleri üzerinde işlem yapmaya çok benzer şekilde çalışacak, aynı zamanda insanların bir zincirden diğerine kripto para birimlerini Pulse X ile takas etmesine de izin verecek.

Analistin açıklamalarına göre Pulse X büyük bir kullanılabilirlik sağlayacak ve bu nedenle de PLSX 2022 yılında büyük artış kaydedebilir.

Tiny Colony (TINY)

Analiste göre bahsedilmesi gereken ikinci altcoin ise Tiny Colony. Tiny Colony, ilk İnşaat ve Yönetim Simülasyonu Blok Zinciri Oyunu olarak tanımlanıyor. Tiny Colony Metaverse’de oyuncular gelişmiş Karınca Kolonileri inşa edebilir ve büyütebilir, üslerini yeraltında dolaşan karanlık güçlere karşı savunabilir, diğer kolonilere savaşlar için meydan okuyabilir, ittifaklar kurabilir ve büyük ölçekli topluluk etkinliklerine katılabilir.

Yapılan açıklamalara göre Tiny Colony, Solana blok zincirinde geniş bir pikselli ekosistem ve Star Launch tarafından başlatılacak. Bir metaverse oyunu olan Tiny Colony’nin token’ı TINY 2 Ocak’ta Raydium’da piyasaya sürüldü. Analist göre sınırlı bir token arzına sahip olacak olması TINY’nin fiyatını önemli ölçüde yukarı yönlü etkileyecek.

GovWorld (GOV)

Analistin ele aldığı son altcoin GovWorld olarak karşımıza çıkıyor. GovWorld, metaverse, NFT ve altcoin projeleri ve toplulukları için ek bir yardımcı program olarak tanımlanıyor. Blok zincirindeki özelleştirilebilir P2P borç verme protokolünün gücünden yararlanan topluluk, proje sayesinde NFT ve altcoin portföylerinin değerine karşı USDT, USDC, DAI veya BUSD biçiminde likiditenin kilidini açabiliyor.

GovWorld’ün token oluşturma etkinliği 4 Ocak Salı saat 14:00 UTC’de olacak. Analiste göre büyük getiri potansiyeli olan bu proje 2022’nin ilk fırsatlarından biri olabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.Total
6
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

KRRX Token Bittrex Global’de Listelendi!

Sonraki Haber

Cardano, 2021’de En Gelişmiş Kripto Para Oldu!

İlgili Haberler