Altcoin’ler Önümüzdeki Aylarda Bitcoin’den (BTC) Daha İyi Performans Gösterir Mi?

İlayda Peker

Piyasanın önemli isimlerinden Raoul Pal, belirli bir kripto varlık grubunun, piyasa olgunlaştıkça Bitcoin’in (BTC) büyümesini kaçınılmaz olarak geride bırakacağını dile getiriyor.

Bitcoin Geride Mi Kalacak?

Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda Pal, Ethereum’un (ETH) başlangıcından bu yana BTC’yi katlanarak geride bırakmayı başardığını belirtiyor. Pal, ETH’u Bitcoin’e karşı gün geçtikçe diğer kripto varlıklarının değer kaybetmeyeceğini açıklamak için bir örnek olarak kullanıyor.

Pal konuyla ilgili açıklamalarında, “Başlangıcından bu yana, ETH’nin BTC’yi yüzde 250 oranında geride bıraktığını görmek büyüleyici.” sözlerini kullanıyor. Bu durum Pal’a göre diğer tüm varlıkların BTC karşısında güç kaybettiği görüşünü de etkisiz kılıyor.

Eski Goldman Sachs fon yöneticisi, katılımcıların artmasının bir mal veya hizmetin değerini iyileştirdiği zaman ağ etkileri elde eden varlıkların Bitcoin’e karşı değerinin artacağını dile getiriyor.

Ağlardaki önemli göstergeleri üst seviyeler taşıyamayan kripto paralar Pal’a göre BTC karşısında güç kaybediyor. Ancak aktif cüzdanlar, geliştirme adımları ve kullanılan uygulamalarda güçlenme yaşandıkça varlıklar Bitcoin karşısında aslında kaybetmiyor.

Seçimler Önemli

Bu noktada hangi projelerin ağ göstergeleri açısından büyüme yaşayacağını kestirmenin kolay olmadığını dile getiren Pal, tüm kripto para birimi piyasasının, piyasa değerinin 1,8 trilyon dolarlık sınırının önemli olduğunu ifade ediyor ve bu noktadaki kırılmanın büyük bir adım olduğunu ifade ediyor.

Pal’a göre, önümüzdeki iki-üç ay içinde kripto para birimlerinin toplam değeri 2 katına çıkacak. Böyle bir büyüme Bitcoin ile birlikte altcoin fiyatlarına da büyük bir artış getirebilir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ripple ve SEC Davası Devam Ederken, XRP Rotayı Yukarı Kırdı!

Sonraki Haber

XRP Yorumları: Ripple/USD Teknik Analizi – 11.04.2021

İlgili Haberler