Altcoin Piyasasında CEEK, Solana ve Avax Analizi

Bitcoin Haber

Geçtiğimiz hafta Amerika Merkez Bankası’nın (Fed) faiz kararının ardından birçok yetkilinin 2023 sonuna kadar faiz artırımına gidilebileceği uyarısı kripto para piyasasında satış dalgaları yarattı. Bu durum birçok altcoin’in düşük seviyeleri test etmesine neden oldu. CEEK, düşüş trendini kıramayan bir altcoin olarak dikkat çekiyor. CEEK’in 4 saatlik grafikte takip edilmesi gereken destek seviyeleri 0,03659, 0,03624 ve 0,03573 dolar seviyeleri.

Solana’nın fiyatı, FTX için mahkeme tarafından token satış izni verilmesinin ardından ciddi bir düşüş yaşadı. Fiyatın akümüle olduğu grafikte fiyat kırılımını izlemek önemli. Solana için takip edilmesi gereken destek seviyeleri 19,15, 18,90 ve 18,65 dolar seviyeleri.

2021’de rekor kıran ve yatırımlarla adından söz ettiren Avax’ın eski günleri geride kalmaya devam ediyor. Luna’nın iflası sonrası Avax ciddi bir darbe aldı. Avax için takip edilmesi gereken destek seviyeleri 8,89, 8,73 ve 8,53 dolar seviyeleri.

Kaynak: https://coinstats.app/coins/avalanche-2/

Sonuç olarak, Fed’in faiz artırımına gidebileceği uyarısı kripto para piyasasında satış dalgaları yaratmış durumda. Altcoin‘lerin düşük seviyeleri test ettiği bu dönemde, yatırımcıların dikkatli olması gerekiyor. CEEK, Solana ve Avax gibi altcoin’lerin fiyat hareketlerini yakından takip etmek son derece önemli.

Bu analizler, altcoin piyasasının genel durumuna dair bir fikir verirken, yatırımcıların alım ya da satım kararlarını belirlemek için kendi araştırmalarını yapmaları gerektiğini unutmamak gerekir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Fiyatları Cadılar Bayramı’nda Yükselişe Geçiyor mu?

Sonraki Haber

ABD Fed, Stablecoin’lerin Finansal İstikrarsızlık Yaratma Potansiyelini İnceliyor

İlgili Haberler