ADA Yorumları: Cardano Milyarder Yatırımcının Radarına Girdi!

İlayda Peker

Milyarder yatırımcı Mike Novogratz dün Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar ile piyasa değeri bakımından en büyük 5. kripto para olan Cardano’nun dikkatini çektiğini belirtti. Cardano yıl başından bu yana 500 kat artış yaşadı ve hala 1 doların üzerindeki fiyatı ile yatırımcıların radarında bulunuyor.

ADA Yükseliş Beklentisi

Novogratz konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, daha önce hiç yatırım yapmadığı kripto para birimlerinden birinin ADA olduğunu dile getirdi ve Cardano ile ilgili şu soruları sordu: “ADA’da gerçek bir boğa koşusu gerçekleşebilir mi? Cardano üzerine proje inşa eden var mı? Cardano’yu kullanan var mı? Piyasa değeri neden bu kadar yüksek? Bir fon varlığı olmalı mı?”

ADA Kurucusunun Yanıtı

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Novogratz’ın tweet’ine ünlü yatırımcı ile sohbet etmekten mutluluk duyacağını söyleyerek yanıt verdi. Novogratz, tanınmış bir kripto para birimi yatırımcısı ve kripto para birimi alanını benimseyen ilk Wall Street analistlerinden biri olarak tanınıyor.

Novogratz varlık yönetimi, işletmeler için danışmanlık hizmetleri, yatırım ve şirketlere esas yatırım dahil olmak üzere birçok hizmet sunan dijital varlık ticaret bankası olan Galaxy Digital’i 2018’de kurdu. Ayrıca Novogratz bu yılın başlarında, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) 12 ay içinde bir Bitcoin ETF‘yi onaylamasını beklediğini açıkladı.

ADA Fiyatı

Novogratz’ın ADA’ya olan ilgisi fiyatta yaşanan büyük hareketlerden kaynaklanıyor olabilir. Cardano 2021 yılının başından bu yanan 500 kat arttı ve yazının yayına hazırlandığı sırada da 1 doların üzerinde işlem görüyor.

Analistlere göre Cardano’daki geliştirme sonucunda ADA fiyatı orta ve uzun vadede daha yüksek seviyeleri görebilir. Çünkü Mary hard fork’u ile Cardano’ya olan ilginin önümüzdeki haftalarda artması bekleniyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ETH Yorumları: Ethereum/USD Teknik Analizi – 9 Mart 2021

Sonraki Haber

Popüler Analist Açıkladı: 100 Kat Kazandıracak Coin Nasıl Bulunur?

İlgili Haberler