AAVE Coin’in Yükselişi ve Kripto Para Piyasalarındaki Son Durum

Bitcoin Haber

Kripto para piyasalarında öne çıkan gelişmelerden biri AAVE Coin’in fiyat hareketi oldu. Kripto paranın değeri, 86 doları aşarak beklenenden daha hızlı bir yükseliş gösterdi. AAVE Coin, 500 günün ardından azalan trend çizgisinin üzerinde kapanış yaparak 86 dolara ulaştı. Kripto para analistleri, bu durumun güçlü bir boğa hareketinin başlangıcı olduğunu belirtti. Analistler, fiyatın üç haneli hedeflere odaklandığını ima etti.

Haftalık RSI trend çizgisi, kırılmanın uzun vadeli yükseliş hareketini başlatmış olabileceğini gösteriyor. Eğer fiyat artışı sürerse, AAVE Coin’in üç haneli hedeflere ulaşması bekleniyor. Ayrıca, mevcut fiyatın yaklaşık %30 üzerinde olan 110 dolar seviyesi, 86 dolarlık direncin üzerinde kapanışlarla hedeflenebilir.

Ancak, AAVE Coin’in yükseliş beklentisi tersine dönerse, fiyatın %17 aşağı inebileceği ve bu durumun 68 dolar bölgesinin test edilmesi anlamına gelebileceği belirtiliyor. Kripto paraların toplam değeri 1,15 trilyon dolar desteğinin üzerine çıktı. Hacminin 40 milyar dolar seviyesinde olduğu ve bunun artması gerektiği ifade ediliyor.

Son olarak, CoinShares raporuna göre, geçtiğimiz hafta kripto fonlarına net girişler görüldü. Bu durum, kripto para piyasasındaki pozitif hissiyatı destekleyebilir. Ancak, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığı unutulmamalı ve yatırımcılar, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmeli.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Yükselişi ve Cardano (ADA) Coin’in Geleceği

Sonraki Haber

“ABD Bankacılık Krizinin Kripto Endüstrisi Üzerindeki Etkisi Devam Ediyor”

İlgili Haberler