AAVE, BAKE ve BNB Coinlerinde Güncel Durum ve Tahminler

Bitcoin Haber

Kripto para piyasalarında AAVE, BAKE ve BNB coinlerin durumu ve güncel tahminleri değerlendirildi. Birincisi olan AAVE coin, Haziran 2022’den bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü ve genel piyasa hissiyatındaki negatiflikle birlikte 50 dolarlık yatay alana geriledi. Alçalan üçgen oluşturan direnç çizgisi ve 50 dolarlık bölge, düşüş formasyonu olarak kabul edildi.

BAKE coin ise, 6 Haziran’dan bu yana 0,085 dolarlık yatay desteği koruyor. Ancak, henüz yatay alanından yukarı yönlü bir kırılma görülmüyor. Eğer bu başarırsa, mevcut fiyattan %25 artışla 0,155 dolara ulaşabilir. Tersi durumda ise, 0,085 dolar desteği test edilebilir.

BNB coin, 21 Ağustos ve 10 Eylül tarihleri arasında bir ikili dip formasyonu oluşturdu. Bu formasyon, yükseliş formasyonu olarak kabul ediliyor. Ayrıca, RSI’daki bir boğa sapması ile de birleştirildi. Bu durum, genellikle önemli artışlara yol açan ve ikili dip formasyonuyla uyumlu olan bir yükseliş işaretidir.

BNB coin’de yukarı yönlü bir kırılma, 255 dolara doğru %17’lik bir artışa neden olabilir. Fakat, bu durum genel piyasa durumuna bağlı olacak. Eğer yukarı yönlü hareket başarısız olursa, 190 dolar seviyesi ilk destek olabilir. Bu durumlar ve tahminler, kripto para yatırımcıları için önemli bilgiler sunuyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Güney Kore’de OTC Kripto Varlık Platformlarına Dikkat: Düzenleme Gerekiyor!

Sonraki Haber

Bitcoin’de İki Kritik Metrik Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

İlgili Haberler