8 Milyondan Fazla Shiba Inu Token Yakıldı, İzlenecek Sonraki Hareketler

Bitcoin Haber

Mem coin’in fiyatı bir nefes alırken, yakılan toplam Shiba Inu (SHIB) token sayısında hafif ama tutarlı bir artış var. Shibburn’den alınan verilere göre, son 24 saat içinde 8 milyondan fazla SHIB tokenı yakıldı ve bu rakam %0,78’lik bir artışı temsil ediyor.

SHIB Yakımları

Yakılan toplam SHIB sayısındaki artış, düşük büyüme oranı göz önüne alındığında yavaş olarak değerlendirilebilse de zincir üzerindeki işlemlerin istikrarlı olduğunun bir kanıtıdır. Shiba Inu haftanın büyük bir bölümünde büyük bir coşku yaşadı ve meme coin’in yarattığı coşkuyla dolandırıcılık girişimleri o kadar yaygınlaştı ki protokol topluluk üyelerini buna karşı uyarmak zorunda kaldı.

Kaydedilen büyümenin ardından, fiyat hafif bir düzeltme yapıyor ve şu anda hafta boyunca elde edilen kazançların bir kısmını azaltmak için son 24 saat içinde %1,72 düşüşle 0,00001062 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu, Dogecoin’den (DOGE) sonra en büyük ikinci meme coin olarak görünümünü korudu ve şu anda çıkış yapan diğer birçok token için önemli bir model olarak hizmet etmeye devam ediyor.

Büyüyen Shibarium Benimsenmesi

Shiba Inu’nun sansasyonel Katman 2 protokolü Shibarium, protokolde kaydedilen toplam işlemlerdeki büyümenin de gösterdiği gibi, çok güçlü bir olumlu tepki görmeye devam etti. Daha önce yayınlanan bir rapora göre, gerçek anlamda bu işlem sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yükseldi.

Mevcut görünümle, SHIB’nin yapmasını bekleyebileceğimiz önemli bir hareket, özellikle Shibarium’daki faaliyetler yoğunlaşırsa, kısa vadede büyük bir fiyat toparlanması kaydetmektir.

Shibarium’un benimsenmesi, Katman 2 protokolünde gerçekleşen her işlemde belirli bir miktar SHIB yakıldığı için ana meme coin için çok umut verici bir alt yapıya sahiptir. Birçok kişi, Shiba Inu’nun uzun vadeli fiyat performansının, Shibarium’daki bu gelişmiş işlem sayısının yanı sıra diğer protokol ölçümlerine de bağlı olacağını tahmin ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’de Dikkat Çeken Hareketler! 29.000 Dolar!

Sonraki Haber

ETH Yakımı Hızlanırken Ethereum Arz Deflasyonu Rekora Ulaştı

İlgili Haberler