2024 Yılında Beklenen Airdrop Etkinlikleri: Metamask, OpenSea, LayerZero ve zkSync Era

Bitcoin Haber

2021’de Ethereum Name Service, dYdX gibi protokollerin düzenlediği airdrop etkinlikleri, sadık kullanıcıların kazanç elde etmesine yardımcı oldu. 2024’te düzenlenebilecek airdrop etkinlikleri de merak konusu. Bu etkinliklerin Metamask, OpenSea, LayerZero ve zkSync Era gibi protokoller tarafından organize edilmesi bekleniyor.

Metamask, özellikle 2021’deki NFT piyasası trendi ile birlikte birçok kullanıcı için vazgeçilmez hale geldi. Ancak beklenen Metamask airdrop’u hala gerçekleşmedi. Airdrop kriterlerinin belirlendiği iddia edilirken, Metamask Swap’ın son dönemlerde düşük hacimle karşılaştığı görülüyor.

Yıllardır beklenen OpenSea airdrop’u ise henüz gerçekleşmiyor. Blur gibi bir rakibin piyasada yer alması, OpenSea ekibinin harekete geçmek zorunda olduğunu gösteriyor. OpenSea’nin NFT piyasasındaki liderliğini kaybettiği ve komisyon gelirlerinde düşüş yaşadığı görülüyor.

LayerZero ise Arbitrum airdrop etkinliğinden sonra gündeme geldi. Birçok hizmet sunan LayerZero, airdrop avcıları tarafından yakından takip ediliyor. LayerZero ekibinin yaptığı bir ödeme, token ihtimallerinin güçlenmesine neden oldu.

Son olarak, teknolojik çözümleriyle dikkat çeken zkSync Era’nın airdrop potansiyeli de bulunuyor. Ancak, kullanıcıların airdrop ihtimallerine yönelik işlemlere ilgisinin azalması ve toplam kilitli varlık oranında düşüş yaşanması zkSync Era’nın popülaritesini etkiliyor. Ancak, ekosisteme DeFi protokollerinin desteği, yakın zamanda bir airdrop etkinliği olabileceğini gösteriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

SEC Başkanı Gensler, ABD Temsilciler Meclisi’nde Kripto Paraları Tartışıyor

Sonraki Haber

Shiba Inu Yatırımcıları Zararda: Kripto Para Piyasasının Son Durumu

İlgili Haberler