2022’de Dibi Doğru Tahmin Eden Analistten Önemli BTC Tahmini 

Bitcoin Haber

2022’de Bitcoin‘in (BTC) taban fiyatını doğru tahmin eden bir analist, amiral gemisi kripto varlığına bakışını güncelliyor. Yeni bir TechnicalRoundup videosunda, analist DonAlt, 49.500 YouTube abonesine Bitcoin’de yükselişin devam ettiğini ve bunun nedeninin haftalık ve aylık grafikler olduğunu söylüyor.

Grafik Yorumları

DonAlt’a göre, Bitcoin 22.000 $’ın altına düşerse yükseliş tezi geçersiz olacak. Analist konuyla ilgili olarak, “Şimdiye kadar çok iyi, değil mi? 16,000$’dan yaptığımız alımlar neredeyse 2 katına çıktı. Ve daha önümüzde epey bir yol var. Aylık iyi görünüyor, önümüzdeki iki gün korkunç bir şekilde ters giderse ve 23.000 $ ‘ın altına düşersek bunu söylediğimi unutun ve sığınaklarınıza saklanın. Ama bunun olacağından şüpheliyim… Gerçekçi bir şekilde 20.000 doları tuttuğumuz sürece haftalık iyi görünüyor. Bununla birlikte, yeni geçersiz kılma işlemim 22.000 altı olacak. Temel olarak, sahip olduğumuz bu mevcut dürtü mumunun altına geri dönersek, bence bitti.” sözlerini kullandı.

Bitcoin yazı yazıldığı sırada 28,641 $’dan işlem görüyor.

Bitcoin Yorumları

Bir sonraki kilit seviyede, Bitcoin yukarı doğru bir yörüngeyi sürdürürse, anonim analist “bir sonraki direncin 35.000 $ olduğunu, bu yüzden hedefin bu olduğunu” söylüyor.

DonAlt’a göre, bankacılık krizi kripto piyasası için güçlü bir anlatı yarattı:

Banka kurtarmaları temelde kripto için sahip olabileceğiniz yükseliş durumudur. Kripto bu yüzden var, çoğumuz bu yüzden bu piyasadayız. Temelde birçok insanın dünyada olup bitenlerin gerçekten doğru olmadığına dair gözlerini açıyor. Bu da benim hoşuma giden bir anlatıya dönüşüyor. Şu anda güçlü bir anlatıya sahibiz ve yarılanmaya doğru giderken de güçlü bir anlatıya sahibiz. Yani sadece yarılanması yükselişi gelmiyor, aynı zamanda bunun için güçlü bir anlatımız da var. Yani bu iyi bir şey, sahip olmak için iyi bir kombinasyon.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Do Kwon Hakkında Son Gelişmeler: İade Edilecek Mi?

Sonraki Haber

FTX EU, Geri Ödeme Yapmak İçin Yeni Web Sitesini Başlattı

İlgili Haberler