2018’de Düşüş Seviyelerini Tahmin Eden Analistten Altcoin Açıklaması!

İlayda Peker

Popüler kripto para stratejisti Smart Contracter, Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselişinin ardından altcoin piyasasını analiz etti ve önümüzdeki günlerde takip edilmesi gereken coin’leri paylaştı.

“Bu Kriptolar Umut Veriyor”

2018 yılında Bitcoin’deki düşük seviyeleri doğru bir şekilde tahmin eden analist Smart Contracter’a göre, merkezi olmayan bir lending platformu olan Aave ve dolayısıyla kripto para birimi AAVE son zamanların umut vaat eden projesi ve kripto para birimi konumunda yer alıyor.

AAVE’in kendisi için “özgürlük” anlamına geldiğini ifade eden analist kripto para biriminin Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve dolar olmak üzere üç işlem çiftinde de yükseliş ivmesi sergilediğini dile getirdi.

Aave, Çarşamba günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 433,14 dolara kadar yükseldi. CoinGecko’ya göre ise yönetişim token’ı 400 doların üzerinde işlem görmeye devam ediyor.

Analist ayrıca, merkezsiz bir oracle ağı olan Chainlink‘in (LINK) muhtemelen Ethereum’un yükseliş ivmesi yakında takip edeceğini düşünüyor. Elde edilen rakamlara göre LINK geçtiğimiz hafta %20 gibi gözle görülür bir artış yaşadı ve 25 doların üzerine yükseldi.

Ek olarak Smart Contracter, kripto varlıklarının blok zincirleri arasında transferini sağlayan bir protokol olan Ren’in kripto para birimi REN’de de ciddi bir yükseliş yaşanmasını bekliyor. Analist, merkezi olmayan finans (DeFi) varlığının, Perşembe günü tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum‘a karşı önemli kazanımlar sağlayacağını savunuyor.

CoinGecko’ya göre, piyasa değerine göre 67. sıradaki kripto varlığı geçen hafta yüzde 36’dan fazla arttı ve artış sinyallerini devam ettiği düşünülüyor.Total
8
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Elon Musk’ın Dogecoin Hamlesi Hem Eleştirildi Hem Övüldü!

Sonraki Haber

Bitcoin ve Ethereum’da Boğa Hissiyatı Artıyor: BTC ve ETH Gözünü Yükseklere Dikti!

İlgili Haberler