2015 Bitcoin Dilekleri

Bitcoin Haber

BitcoinHaber olarak tüm okuyucularımızın yeni yılını kutluyoruz. 2015 için bitcoin dileğimiz “Bitcoinimize dokunmasınlar“.

Bitcoin Topluluğunun yeni yıl dilekleri:2015 bitcoin dileklerinizi bizimle twitter ve email ile paylaşabilir ya da aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Takascoin – Ahmet Hakan Özgür – “2015 yılı fiyatın aşağı yada yukarı gitmesinden bağımsız alışverişlerimizde bitcoin kullanmaya başlayacağımız yıl olması, öncelikli temennilerim arasında. Ekonomimizin içinde bitcoin kullanımı 100 kat artsın isterim ve bu artışı sağlamak için bizlerde Türkiye’de olanca gayretimizle çalışacağız. Umarım 2015 yılında bitcoin ,Paypal ı yakalayacak performans’a erişebilir temennisinde bulunmak çok iyimser bir tahmin olmayacaktır. Bitcoin ekosistemine teknolojik gelişmelerden faydalanarak, son kullanıcıya sağladığı faydaları daha iyi sunan platformların yılı olsun temennisinde bulunmak ve bu temennilerin tamamında payımızın olması için daha çok çalışacağımız ve üreteceğimiz bir yeni yıl olacağı vaadiyle tüm okuyucularınızın ve bitcoin Türkiye ekosisteminin yeni yılını kutlarım.”
Siber Güvenlik Uzmanı – Rıza Engür Pişirici – “Fazla oynak geçmesin bu yıl 😉.”
CoinTürk – Levent Kurt – “2014 yılını kripto paralara gönül vermiş bir topluluk olarak, bir çok olumlu ve olumsuz olayla birlikte geride bıraktık.Yeni yılın hem ülkemiz Bitcoin topluluğu için hemde küresel kripto para sistemi için daha güzel ve verimli olmasını diliyoruz.Umarız 2015 yılında ülkemizde kripto para farkındalığı daha da artar ve yapılacak yeni girişim ve projelerle bir çok başarıya imza atılır.Biz Coin-turk ekibi olarak, yine eskiden olduğu gibi 2015 yılında da kripto para alanında yapılacak tüm proje ve girişimlere elimizden geldiğince destek vereceğimizi bildirir yeni yılda bol Bitcoin’li günler dileriz..”
Bitcointalk Moderatörü – Eal F. Skillz – “2015’te bütün devlet paralarının değer kaybetmesini, Bitcoin’in daha geniş kitlelere ulaşmasını diliyorum..”
Kripto Para Uzmanı – Alp Işık – “2015 yılında Bitcoin’in sadece fiyatı ile ön plana çıkmak yerine yeni projelere ve fikirlere ilham kaynağı olmasını diliyorum..”Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Çizgi Roman Oldu

Sonraki Haber

Mastering Bitcoin Kitabı

İlgili Haberler