10 Milyon Adet Daha Shiba Inu (SHIB) Yakıldı!

İlayda Peker

Shibburn adlı Twitter hesabının son paylaşımına göre geçtiğimiz gün içerisinde yaklaşık 10 milyon SHIB yakıldı yani 10 milyon adet Shiba Inu kalıcı olarak dolaşımdan kaldırıldı.

Shiba Inu Yakımları Devam Ediyor

Shibburn adlı Twitter kullanıcısının raporlarına göre son yirmi dört saat içinde toplam 9.758.993 adet SHIB, kullanılmayan bir cüzdana gönderildi yani yakıldı. Yapılan açıklamalarda, bu transferlerin 6 farklı işlemde gerçekleştiği ifade ediliyor.

Bunlara ek olarak Etherscan tarafından sağlanan veriler, son beş gün içinde SHIB topluluğu içindeki çeşitli ekiplerin yaklaşık 30 milyon Shiba Inu token’ını yaktığını gösteriyor. Ayrıca Shibburn, toplam SHIB arzının yüzde kırk birinden fazlasının yakıldığını da ifade ediyor.

Düzenli ve hatta günlük gerçekleşen SHIB yakımlarına rağmen, ikinci en büyük şaka kripto para biriminin fiyatı 0.000033 dolar bandında seyrediyor. Öte yandan 28 Ekim’de, “Dogecoin katili” olarak nitelendirilen SHIB, 0,00008845 dolarlık tarihi bir zirveye ulaşmayı başardı.

3 Milyar SHIB Yakılacak

Bigger Entertainment Twitter hesabı, 3.025.718.608 SHIB token’ını yakmayı planladıklarını belirtti. Yani yaklaşık olarak 100.00 dolar değerinde SHIB yakılacak. Elde edilen bilgilere göre Bigger Entertainment, düzenli olarak SHIB yakımları yapıyor ve son yakım 26 Aralık’ta gerçekleşmişti.

Buna ek olarak Bigger Entertainment’ın kurucusu Steven Cooper yaptığı son açıklamalarda yakımların aylık olarak devam edeceğini dile getirdi.

Öte yandan birkaç aydır Shiba Inu’nun Robinhood’da listelenmesi bekleniyor ve SHIB topluluğu bu noktada borsaya baskı yapmaya devam ediyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Mega Balina, 110 Milyar Shiba Inu (SHIB) Satın Aldı

Sonraki Haber

Amerika’nın Eski First Lady’si Bitcoin’in 13. Yaşını Kutladı!

İlgili Haberler