1 Doların Altında Coinler: Borroe.Finance (ROE), Stellar (XLM) ve Cardano (ADA) 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto piyasasının manzarası, 1 Eylül’deki fiyat çöküşünün ardından önemli ölçüde değişti. Analistler artık bir dolardan daha düşük maliyetli büyük fırsatlar arıyor olabilir. İddialara göre üç token odak noktası haline geldi: Borroe.Finance ($ROE), Stellar ($XLM) ve Cardano ($ADA). Borroe.Finance $ROE grubun dikkat çeken tokenı olarak iddia ediliyor.  

Borroe.Finance ($ROE): P2P Kaynak Yaratma Yoluyla Web 3.0 Endüstrisi 

Borroe.Finance ($ROE) dünyanın ilk Web 3.0 blok zinciri fatura ve yinelenen gelir NFT pazarı olarak tanımlanıyor. Platform, birçok işletme için işletme sermayesi görevi gören ucuz ve zamanında kredilere erişim sağlar. Borroe.Finance ($ROE), Web 3.0 endüstrisindeki firmalara bu fırsatları sağlamaya kendini adadığını iddia ediyor. 

ROE, bu kredi olanaklarını sunarken anında fonlama/ödeme, düşük işlem ücretleri, yüksek güvenlik ve fatura takibi sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca, Borroe.Finance ($ROE) kullanıcıları verimli ve hızlı onayların yanı sıra gizlilik ve anonimlik özelliklerinden de yararlanmaktadır. 

Borroe.Finance ($ROE) bir faturanın veya gelir akışının %80-90’ını finanse etmeye çalışır. Bu genellikle geleneksel fatura finansman platformlarında mevcut olandan daha yüksektir. Özellikle Web 3.0 endüstrisindeki NFT sanatçılarına, müzisyenlere, dijital yaratıcılara, firmalara ve girişimcilere hitap etmektedir. Uzmanlar, iddialara göre Borroe.Finance’in ($ROE) kripto piyasasındaki en iyi DeFi projeleri tarafından kullanılmayan bir sektörü ele geçirdiğini söylüyor.  

Dahası, $ROE iş dünyasının bu sektöründen yararlanmak için iyi konuma sahip olabilir. Borroe.Finance’in ($ROE) blok zinciri ICO’sunun popülaritesinin, ön satışının 1. Aşamasına girerken büyük ölçüde arttığı iddia ediliyor. ROE, Beta Aşaması fiyatından %25 oranında yükseldikten sonra 0,0125 dolardan işlem görüyor. Ayrıca iddialara göre, ön satışının 2. aşamasında, Borroe.Finance ($ROE) ilk fiyatından %50 artışla 0,0150 $’a ulaşacak. 

Stellar ($XLM)  

3 Eylül 2023’te Stellar ($XLM) topluluğu, Stellar organizasyonu tarafından yaklaşan bir özelliğin teaser’ının ardından sevindi. X mikroblog platformunda şifreli bir gönderi kullanan geliştirme ekibi, “10 gün içinde harika bir şey düşüyor” diye yayınladı.  

Duyuru, Stellar’ın ($XLM) piyasadaki genel gerilemeye karşı hareket etmesine neden oldu. Stellar ($XLM), piyasa genelindeki gerilemenin ardından 1 Eylül’de 0,114 dolardan işlem görüyordu. 4 Eylül’de %8,7’lik bir artışla 0,124 dolara yükseldi. Sadece bir gün önce, Stellar’ın ($XLM) geliştirme ekibi ağda yapılacak değişiklikleri ima etti. 

Analistler, değişiklikler yayınlandığında Stellar’ın daha da yükselmesini bekliyor. Stellar ($XLM), 12 Eylül değişiklikleri etrafındaki heyecan nedeniyle 0,0127 $ ‘a yükselebilir. Böyle bir artış Stellar’ı ($XLM) iddialara göre satın almak için iyi bir kripto haline getirebilir. 

Cardano ($ADA) Düşen TVL’ye Rağmen Dirençli 

Piyasada 1 Eylül 2023 tarihinde hafif bir daralma yaşandı. Daralma, SEC’in Spot BTC ETF onay başvurularına yanıtını geciktireceği yönündeki açıklamaları takip etti. Yatırımcı duyarlılığının azalması nedeniyle birkaç token daraldı. Cardano’nun ($ADA) düşüşü çoğunlukla düşen Toplam Kilitlenmiş Değerinde (TVL) belirgindi. 

Cardano’nun ($ADA) TVL’si 30 Ağustos’ta 170,18 milyon dolardı. Ancak 6 Eylül’de 154,52 milyon dolara düştü. İlginç bir şekilde, Cardano’nun ($ADA) fiyatı aynı dönemde sabit kaldı. Piyasadaki düşüşten bir gün önce, 31 Ağustos’ta 0,255 dolardan işlem görüyordu. Cardano ($ADA), %0,7 artışla 0,257 $’a yükseldiği 5 Eylül’e kadar fiyat aralığında kaldı. 

Analistler, Cardano’nun ($ADA) direncinin düşüş dalgası tersine döndüğünde yükselişe geçebileceği konusunda hemfikir. Cardano ($ADA) iddialara göre, DeFi faaliyeti hızlandığında 0,280$’a kadar yükselebilir. 

PresaleTelegramTwitter 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasası, ABD’nin Kritik Verilerini Bekliyor

Sonraki Haber

Cardano (ADA), Son 1 Ayda Yüzde 16.5 Değer Kaybı Yaşadı

İlgili Haberler