Yüksek Hızlı Kripto Para Arbitrajı İçin CFX Quantum

İlayda Peker
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Arbitraj işlemleri, bir yatırımcının farklı pazarlarda fiyat farkı olan varlıkları alıp satarak kazanım sağlama şeklidir. Aynı veya benzer finansal araçların fiyat farkı, bu tür işlemlerde kar elde etmek için kullanılır.

COVID zamanlarında, sermaye piyasaları, arbitraj fonlarıyla uğraşan birkaç yatırımcı dışında yüksek volatiliteye tanık oluyor. Piyasalardaki verimsizliklerden yararlanarak, arbitraj borsaları yükseliş eğilimi gösteriyor.

Aynı faydalar, yatırımcıların değişik borsalardaki varlıkların fiyatındaki farklılıkları kullanabilecekleri kripto dünyasına da görülüyor. Yatırımcılar aynı para birimlerini net karla sonuçlanacak şekilde alıp satabilirler.

CFX Quantum platformu, arbitraj işlemlerini optimize etmede öncüdür. Bu ürün paketini kullanarak kripto arbitraj işlemine yatırım yaptığınızda çok düşük bir riske maruz kalırsınız.

Kripto Arbitraj İşlemleri İle İlgili Kalıcı Sorun

Kripto piyasalarına güç sağlamak için kullanılan teknoloji sürekli gelişiyor. Kripto dünyası, arbitraj işlemi yoluyla büyük kazançlar elde etmek için en iyi teknolojiye sahip olmanızı gerektiren bir aşamada. Genel olarak, arbitraj işleminden elde edilen kâr küçüktür ve bazı durumlarda yüzde bir kadar düşüktür.

CFX Quantum Kripto Arbitraj İşlemleri Sorununu Nasıl Aşıyor?

Yürütme hızı, arbitraj işlemi yoluyla elde edilen karları etkileyebilecek en kritik faktördür. bu konuda Kuantumdan ilham alan bilgi işlem teknolojisinin en iyisi olduğu düşünülüyor. Eşsiz hızları, geleneksel hesaplama yöntemlerini büyük bir hızla aşıyor.

CFX Quantum’un Temelleri

Etkileyici CFXQ Token Planının Geri Kazanımı ve Yakılması ilk yılda %5 yanma ile başlar ve beşinci yılda %30 ile biter. Bu da Token Sahipleri ile uzun vadeli taahhüdün net bir açıklamasıdır.

CFX teknolojisi, SmartXchange ile Fujitsu (Japon teknoloji devi) ve Khalifa üniversite araştırma ekibini (Emirates merkezli) içeren özel bir anlaşma ile desteklenmektedir.

ZEROONE platformu: CFX’in uzun süredir test edilen pazar yönetimi stratejileri, düşük ila sıfır risk seviyeleri sağlayabilir. Risk almaya istekli olmayan bir yatırımcıysanız, ZEROONE platformu sizin için tasarlandı. Bu size kripto varlıklarınızdan düzenli bir gelir elde etme fırsatı sağlayacak. Şu an itibariyle kripto varlıkları içindir, ancak zamanla büyüyecek ve geleneksel para birimlerini de içeren diğer varlıkları kapsayacak. ZEROONE, üst düzey kripto borsaları ve OTC piyasları ile çalışır ve böylece uzlaşma riskleriniz minimumda olur.

ZEROONE’ye eriştiğinizde her ay %1 getiri alırsınız.

CFX Quantum ile çeşitli araçlar: CFX kuantum ekosisteminin kendisinde, yatırımcıların bu platformu kullanmasını kolaylaştıran çok sayıda yardımcı program bulunuyor. Bu araçla CFX token sahipleri aşağıdaki kolaylıkları elde ediyor:

  • Cüzdan değişiminde komisyon ödemezsiniz
  • ZEROONE’ye özel erişim elde edebilirsiniz.
  • Duygu endeksine katılırsanız, Airdrop ve ödüller alabilirsiniz.
  • Yönlendirme faaliyetleriniz de size para kazandırır.
  • ATS paylaşım pazarında bazı seçilmiş, indirimli gerçek hayat ürünleri için ödeme yapabilirsiniz.

CFX Token ve cüzdan değişim uygulaması: CFX, dahili bir yönlendirme sistemine sahip bir mobil uygulama aracılığıyla bir cüzdan değişim mekanizması sağlıyor. CFX’e erişim, bu cüzdan değişim uygulamasında da bulunan CFX token’ları aracılığıyla sağlanıyor. Cüzdan değişimi, tüm büyük kripto paraları ve token’ları destekler. Uygulama, bir yatırımcının tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir dizi yardımcı programla birlikte geliyor:

  • Sadece birkaç tıklamayla CFXQ token’ları ve diğer coin’leri satın alabilir, takas edebilir ve saklayabilirsiniz.
  • Geleneksel para birimleriyle kredi ve banka kartlarıyla kripto satın almayı destekliyor. Bir yatırımcı bu cüzdan değişim uygulamasıyla tüm portföyünü kolayca yönetebilir.
  • Sıkı güvenlik özellikleri bulunuyor. Parmak izi ve pin erişimiyle, uygulama sıkı bir şekilde güvence altına alınmıştır. Özel anahtarları uygulamanın içinde değildir, bu nedenle telefonunuzu kaybetmek kripto varlıklarını kaybetmenize sebep olmaz.
  • Destek ekibine erişim mevcut. Destek ekibi, ZEROONE, CFX finansmanı, geleneksel işlemler dahil olmak üzere CFX’in tüm ekosistemine cüzdan değişim uygulaması aracılığıyla erişilebilir.

Fujitsu Digital Annealer: Fujitsu’nun dijital çipi, yeni bir kuantum hesaplama çağının başlangıcıdır. Finans sektörünü rahatsız eden ve bugüne kadar çetrefilli olan sorunlar, kuantumdan ilham alan teknolojilerden yararlanılarak bu çipin inceliğiyle çözüldü. Bu çip, çok sayıda olası sonucu aynı anda hesaplayabilir ve size gerçek zamanlı olarak sonuç verebilir. Bu benzersiz başarı, günümüzün en gelişmiş bilgisayarlarıyla bile eşleştirilemez. Fujitsu, yüksek performansı çoğu şirket için uygun maliyetli bir şekilde erişilebilir hale getirir.

Geniş bir erişime sahip: CFX platformunu kullanmak ve kar elde etmek için Blockchain uzmanı olmanıza gerek yok. Platform ücretsizdir ve gerçek zamanlı cüzdan değişim uygulaması bu olanağı herkese parmaklarının ucuna getiriyor.

CFX Token’ın Digifinex Listelenmesi

Güvenli ve istikrarlı tek noktadan dijital varlık alım satım platformu olan Digifinex, çok yakında CFX token’ını listeleyecek. Bu dünyanın en iyi 10 borsasından birinde CFX token’ının listelenmesi anlamına gelir.

Özet

Yatırımcılar artık CFX ekosisteminin bir parçası olarak finansal piyasalarda rekabetçi olmayı seçebilirler. Son on yılda ortaya çıkan muazzam miktarda bilgi ile yatırımcılar, piyasa oranlarının değişme hızıyla başarılı olmanın zor olduğunu gördüler. Buradaki zorluk, kar elde etmek için bu bilgilerin nasıl analiz edileceğiydi. Kuantum hesaplama ve blok zinciri teknolojisi ilkeleriyle donatılmış CFX, kripto dünyasındaki yatırımcılara güçlü bir ekosistem vaat ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Adı Dolandırıcılık İddialarına Karışan Token %15 Arttı!

Sonraki Haber

Ripple Fiyatı: Bu Göstergeler XRP’de Ralli Sinyali Veriyor!

İlgili Haberler