Yield Guild Games (YGG) Token Kilit Açılışına Hazırlanıyor

Bitcoin Haber

YGG token’ın kilit açılışının gerçekleşeceği son saatlerde, Web3 oyun projesi olan Yield Guild Games’in yerel token’ı olan YGG için merakla bekleniyor. Token Unlocks verilerine göre, bu hafta kripto para piyasasında toplamda 47.54 milyon dolarlık bir token kilit açılışı yapılacak. YGG token ise kendi kilit açılışında 3.38 milyon dolarlık bir token arz edecek.

Yarın gerçekleşecek olan etkinlikte açılacak olan token miktarı, YGG token’ın toplam arzının %6.8’ine denk geliyor. YGG token, yazının yazıldığı sırada 0.272 dolardan işlem görüyor ve son zamanlarda yaşanan yükselişler yatırımcıları memnun ediyor.

YGG token, haziran ayından beri bir destek çizgisinde ilerliyor. Son zamanlarda yaşanan yükselişlerle EMA 200 seviyesinden destek alan YGG, bir satış baskısıyla karşılaşsa da kilit açılış etkinliğinden kaynaklanabileceği düşünülüyor.

Token için dikkat edilmesi gereken destek seviyeleri sırasıyla 0.2551, 0.2412 ve 0.2327 dolar seviyeleri olarak belirlenmiştir. EMA 200 seviyesi olan 0.2106 doların altında günlük bar kapanışının gerçekleşmesi, düşüş ihtimalini güçlendirecektir.

Takip edilmesi gereken direnç seviyeleri ise sırasıyla 0.2853, 0.3179 ve 0.3443 dolar seviyeleridir. Özellikle 0.2853 dolar seviyesinin üç kez çalışması, bu direncin gücünü göstermektedir. Direnç üzerinde günlük bar kapanışının gerçekleşmesi, YGG token’ın ivme kazanmasını sağlayacaktır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Solana, Startup Kuluçka Merkezi Başlatarak Geliştiricileri Çekmeye Çalışıyor

Sonraki Haber

Chainlink (LINK) Geleceği ve RWA Alanındaki İlgi Artışı

İlgili Haberler