Yeni Başlayanların Değerlendirebileceği İddia Edilen 7 Kripto Para 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto para birimlerinde yeni olan yatırımcıların Aralık ayında 7 altcoin’i takip edebileceği iddia ediliyor.  

Geçtiğimiz iki ay boyunca kripto para birimleri, yatırımcıların ilgisini çeken güçlü bir yükseliş ivmesi yakaladı. Bununla birlikte, hangi kriptolara yatırım yapılacağını seçmek, bu alandaki acemiler için zor olabilir.  

Yükselen Solana’dan Bitcoin’in istikrarına ve Galaxy Fox‘un ($GFOX) vaatlerine kadar 7 kripto para birimi makalenin devamında inceleniyor. 

Galaxy Fox ($GFOX) 

Galaxy Fox ($GFOX), benzersiz olduğu iddia edilen yeni modeli nedeniyle 2023’ün dikkat çeken kriptolarından biri olabilir. Proje, meme coin’lerin cazibesini bir oyna-kazan (P2E) ekosistemiyle harmanladı. Bu, ekibin açıklamasına göre $GFOX’u çift faydalı bir token haline getirmiştir. 

Ekosistem, galaksiler arası bir web3 koşucu oyunu etrafında inşa edilmiştir. Oyuna daha fazla heyecan katmak için Galaxy Fox, NFT’lerden bazılarını entegre etti. Bu NFT’ler her karakter için destek görevi görerek kazanç potansiyellerini artırıyor olabilir. 

Ekibin açıklamasına göre oyuncular bu heyecan verici sanal dünyada yolculuk ederken, $GFOX ve dijital varlıklarda ödüller kazanırlar. İkili faydası nedeniyle analistler, iddialara göre $GFOX için %1.000’e varan bir fiyat artışı öngörerek onu yeni başlayanlar için kripto para yatırımlarından biri haline getirdiler. 

Bitcoin ($BTC) 

Bitcoin lider kripto para birimidir ve son birkaç hafta içinde önemli kazançlar kaydetmiştir. Aylık grafikte $BTC %25’ten fazla değer kazandı. Bazı piyasa uzmanları iddialara göre spot bir Bitcoin ETF’sinin onaylanacağını öngörerek $BTC’yi şu anda yatırım yapılabilecek kripto paralardan biri haline getirdi. 

Buna ek olarak, Bitcoin için yeni bir boğa döngüsü onaylandı. Bu, iddialara göre Bitcoin yarılanma sürecine girdiğinde ve bir Spot ETF sonunda onaylandığında hızlanacaktır. 

Ethereum ($ETH) 

Piyasa değeri açısından ikinci sırada yer alan Ethereum, sıklıkla Bitcoin’in altınına karşılık gümüşü olarak anılmaktadır. Ethereum’un akıllı sözleşmeler için bir platform olarak çalışma yeteneği, üstünlüğüne katkıda bulundu. Ancak iddialara göre $ETH’nin boğa piyasasında olduğu da kanıtlanmıştır.  

Artan kurumsal ilginin bir başka göstergesi olarak, BlackRock kısa süre önce bir Ethereum ETF’si için başvuruda bulundu. Bu nedenle, $ETH geçen ay $BTC’den daha iyi performans gösterdi. Bu eğilim Aralık 2023’e kadar devam edebilir ve Ethereum’u şu anda satın alınabilecek kripto paralardan biri haline getirebilir. 

Solana ($SOL) 

Solana, son birkaç hafta içinde kripto piyasasının çoğundan daha iyi performans gösterdi. Solana fiyatı son 30 günde %200’den fazla artarak yatırım yapılabilecek kripto para birimlerinden biri haline geldi. 

$SOL, potansiyeli nedeniyle yatırım yapmak için en iyi kripto olarak kabul edilir. Solana ağı Ethereum’dan daha hızlı ve daha ölçeklenebilirdir. Jacob Canfield’in Solana’nın 1.000 $’a kadar yükselebileceğini ve Ethereum’u geçebileceğini öngörmesinin temel nedeni budur. 

Tron ($TRX) 

Tron, en eski merkezi olmayan kripto projelerinden biridir ve bu da onu yeni başlayanlar için güvenli bir bahis haline getirmektedir. Ekim ayında Tron ağı, USDT uzlaşması için en büyük tek blok zinciri haline geldi. Ağ daha sonra temel arz açısından 6,648 milyar $’ın üzerinde bir TVL zirvesine ulaştı. 

Bu güvenilirlik $TRX coin’in büyümesinde de kendini göstermiştir. 2023 yılı boyunca Tron’un fiyatı, %100’den fazla kazançla istikrarlı bir şekilde artmıştır. Bu büyümenin Aralık 2023’e kadar süreceği tahmin edilmektedir. 

Avalanche ($AVAX) 

Avalanche bir zamanlar en popüler katman 2 ölçeklendirme çözümüydü ancak en hızlı zincirlerden biri haline geldi. Avalanche’ın benimsenmesi son birkaç yılda istikrarlı bir şekilde artmıştır. Bu, Cumhuriyet’in dijital varlığını başlatmak için Avalanche blok zincirini seçmesiyle görülebilir.  

AVAX coin bu büyümeden faydalanarak son 30 günde %137 değer kazandı. Genişleyen benimseme ile en hızlı blok zincirlerinden biri olan Avalanche, iddialara göre yeni başlayanlar için yatırım yapmak için kripto para birimlerinden biri olarak kabul edilir. 

Bu, akıllı sözleşme genişletilebilirliği, veri beslemesi ve DeFi hakimiyetinde mükemmel olan bir blok zinciridir. Bu, Chainlink’e Avustralya ve Yeni Zelanda Bankacılık Grubu, Swift, PwC ve Coinbase gibi sektörlerdeki en büyük isimlerden bazılarıyla ortaklık kazandırdı.  

Chainlink Oracle hizmetini daha fazla isim benimsedikçe, $LINK’in fiyatı da arttı. Son 30 gün içinde $LINK %100 değer kazandı. Halihazırda boğa bölgesinde olan altcoinin fiyatı Aralık ayında daha da yükselebilir. 

Sonuç 

Kripto para birimlerinin Aralık 2023’te yükseleceği tahmin ediliyor, ancak iddialara göre pek çoğu Galaxy Fox’un potansiyelini sunmuyor. Galaxy Fox’un ikili faydası ve pasif kazanç kapasitesi, ona diğer kriptolardan daha fazla yükselme şansı veriyor olabilir. 

Buna ek olarak, iddialara göre proje hala erken kripto ön satış aşamasındadır ve bu da onu daha iyi bir seçenek haline getirmektedir. GFOX tokenı şu anda 0,00066$’dan satılmaktadır.  

PresaleTelegram 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ETF’sinin Kaderi ve Kripto Piyasası Üzerindeki Etkileri

Sonraki Haber

Bittrex Global Kripto Para Borsası Faaliyetlerini Durduruyor

İlgili Haberler