Yatırımcılardan Dogecoin (DOGE) ve DigiToads (TOADS) Karşılaştırması 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Dogecoin, kripto sektöründe bir dönem kripto meraklılarının ve yatırımcılarının yakından takip ettiği bir kripto para birimiydi. İddialara göre yeni bir kripto para birimi firması olan DigiToads, yatırımcıların önde gelen tercihi olarak Dogecoin’in yerini almayı amaçlıyor. Yine iddialara göre, yatırımcılar, daha yüksek bir yatırım getirisi sunduğu ve dayanıklılık ve esneklik gibi mükemmel özellikler sergilediği için bu yenilikçi firmaya giderek daha fazla yöneliyor. 

DigiToads (TOADS) 

DigiToads, gelecek vaat eden kripto pazarına yeni eklenen bir ürün olarak nitelendiriliyor. Kazanmak için stake ve kazanmak için oyun özellikleriyle aşılanmış çok amaçlı bir meme-coin olarak tanımlanıyor. Maskotu kurbağa olan firma, milyarlarca dolarlık bu sektörü yeniden şekillendirmeyi hedefliyor.  

Amazon yağmur ormanlarının her gün 10.000 dönümü kesiliyor. Bu yağmur ormanları yüzlerce kurbağa türüne ev sahipliği yapıyor. DigiToads, kurbağa habitatlarına yeniden hayat vermeyi amaçlıyor. Bunu başarmak için firma, toplam kârının %2,5’ini Amazon yağmur ormanlarını canlandırmak için bağışlıyor.  

DigiToads, yatırımcılar için sayısız olanak yaratmayı hedeflediklerini de ifade ediyor. Topluluk üyeleri, karşılığında sunulan TOADS tokeninden yararlanmak için TOAD NFT’lerini stake edebilir. Bu ödüller, işlem vergisinin %2’si kadar tutulan NFT stake havuzlarında saklanır.  

Kullanıcılar ayrıca, kazananların DigiToads adına alım satım yapmakla görevlendirileceği aylık ticaret yarışmalarına da katılabilirler. Bu kişiler, işlemlerini finanse etmek için hazinenin 1/12’sine erişebilecekler. Her işlemden elde edilen kazancın %10’u bu yatırımcılara teşvik olarak sunulacak.  

Firma, her oyuncuya bir DigiToad karakterinin verildiği bir oyna-kazan oyunu başlattı. Oyuncular figürlerini besleyebilir, eğitebilir ve geliştirebilirler. DigiToads, kazananların heyecan verici ödüllerle ödüllendirileceği düzenli oyun yarışmalarına ev sahipliği yapacak.  

Yapılan açıklamalara göre, firmanın oyun ekosisteminde elde ettiği kâr, kullanıcılara geri aktarılacak. Kullanıcıların ilk %25’i kazancın %50’sinden eşit pay alırken, diğer %10’luk kısım TOADS sahipleri için ayrılmış.  

DigiToads, sistemine deflasyonist bir mekanizma entegre ettiğini de dilegetiriyor. Alış ve satış ücretlerinin %2’si TOADS’ları geri almak ve yakmak için kullanılıyor. Azalan toplam arz ve artan talep, token fiyatında önemli gelişmeler yaratmayı amaçlıyor. 

İddialara göre DigiToads’a erken yatırım yapmak ve firmayla birlikte büyümek isteyen yatırımcılar ön satışa gidebilirler. Lilypad 6. aşamada, firma bu altcoini 0,027 USDT karşılığında sunmakta. Ön satışın dikkat çektiği iddia edilen özellikleri arasında çok sayıda popüler dijital para biriminin ödeme olarak kabul edilmesi yer alıyor. Kabul edilen para birimleri arasında BTC, LTC, ETH, SOL, Dogecoin, SHIB, USDT, BUSD, BNB ve diğerleri bulunuyor. 

Proje ile ilgili daha detaylı bilgiye websitesinden ulaşabilirsini. 

Dogecoin (DOGE) 

Dogecoin bir şaka olarak yaratılmış olmasına rağmen, yükseliş potansiyeli nedeniyle dünyanın dört bir yanından yatırımcı akınını çekmeyi başardı. Piyasa değerine göre ilk 10 kripto para arasında yer almaktadır. Hevesli bireyler, Bitcoin madenciliğinden daha kolay ve daha hızlı olan Dogecoin madenciliğini tercih edebilirler.  

Firma, 2021’de fiyatında %14000’lik bir artışa tanık olduğu umut verici bir geçmişe sahipti. Şanslı yatırımcılar bu varlıktan bir servet kazandı. Dogecoin, son birkaç yılda görülen düşüş eğilimlerinden kötü etkilenenler arasında yer alsa da, uzmanlar kripto para biriminin hala yükseliş potansiyeline sahip olduğunu iddia ediyor.  

Sonuç  

Dogecoin bir gecede binlerce insanı zengin etti. Kripto para fiyatı piyasa trendleriyle bağlantılı, yani ayılar piyasaya hakim olduğunda kripto para düşüş eğilimi yaşayabilir. İddialara göre son zamanlarda en iyi meme coin olarak popülerliğini koruyamadı ve değeri düşüyor. Bu nedenle iddialara göre yatırımcılar, daha iyi faydaya sahip daha yeni bir kripto para birimi olan DigiToads’a geçiyor olabilir. 

WebsiteTwitter 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance.US CZ’nin Hissesini Düşürmeyi Planlıyor: Rapor 

Sonraki Haber

Dogecoin Balinası, DOGE’de 930.000 Dolar Hareket Ettirdi!

İlgili Haberler