XRP’nin Gelecekteki Fiyatı ve Destek Seviyeleri

Bitcoin Haber

Geçtiğimiz hafta kripto paraların yükselişine XRP da dahil oldu ve 0,55 doların üzerine çıktı. Son 14 günlük süreçte %12,7’lik bir fiyat artışı yaşandı. Ünlü kripto analisti Dark Defender’in tahminlerine göre, XRP için 0,66 dolar fiyat seviyesi daha yakın. Ayrıca, farklı fiyat seviyelerinde destek ve dirençle karşılaşacağını belirtti.

Dark Defender’a göre, XRP’nin destek seviyeleri 0,52 dolar ve 0,46 dolar seviyelerinde bulunuyor. İlk kritik direnç seviyesi ise 0,66 dolarda. Eğer XRP 0,66 dolar seviyesine ulaşırsa, 0,52 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalıcı olabilir. Potansiyel olumsuz piyasa koşullarında ise, 0,46 dolarlık daha düşük bir destek seviyesi koruyucu görev görebilir.

XRP’nin gelecekte destek seviyelerinin üzerinde kalması durumunda, sırasıyla 0,66 dolar, 1,88 dolar ve 5,85 dolarlık üç direnç seviyesine ulaşabilir. Bu hesaplamalar ve tahminler, XRP yatırımcılarına olası fiyat hareketinin nasıl gerçekleşebileceği konusunda bir fikir veriyor. Ancak, bu bilgilerin kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığı ve yatırımcıların kendi araştırmaları doğrultusunda işlem yapmaları gerektiği belirtiliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FED Yetkilisi Stablecoin ve CBDC Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Sonraki Haber

Bitcoin’in Yükselişi İçin Depoda Yeterince Yakıt Var

İlgili Haberler