XRP’nin Gelecekte 1.3 Dolara Ulaşabileceği Tahmin Ediliyor

Bitcoin Haber

Analitik gözlemci EGRAG CRYPTO, XRP‘nin bir yıl içinde 1,3 dolara kadar çıkabileceğini öne sürdü. Bu tahmin, XRP’nin geçmiş hareketlerini ve olası gelecekteki hareketlerini gösteren bir fraktal grafiğe dayanmaktadır. Ancak, bu tahmini gerçekleştirmek için XRP’nin bazı zorlukları aşması gerektiği de belirtiliyor.

EGRAG CRYPTO, XRP için en büyük zorluğun, 0,80 ila 0,85 dolar arasında bulunan MACRO Direnç bölgesi olduğunu belirtti. XRP’nin geçmişte bu fiyat seviyesini aşmakta zorlandığına dikkat çekti ve bu bölgeye tekrar ulaşıldığında yatırımcıların endişelenmesi gerektiğini vurguladı.

Analitik gözlemci, XRP’nin 1,3 dolar fiyat noktasında bir son test gerçekleştireceğini belirtti. Bu fiyat seviyesinin, 0,80 ila 0,85 dolar aralığından daha zorlu bir makro direnci olduğunu söyledi. Eğer XRP, 1,3 dolarlık bu kritik bariyeri aşabilirse, bu durumun dönüm noktası olabileceğini belirtti.

Bununla birlikte, bu kritik bariyerin aşılamaması durumunda, XRP’nin aylar hatta yıllar boyunca bir mücadele içinde olabileceğini belirtti. Bu durum, XRP topluluğunun ihtiyaç duyduğu durumun tam tersi olabilir ve olumsuz etkiler yaratabilir.

EGRAG CRYPTO’ya göre, eğer XRP bahsi geçen kritik bariyeri aşmayı başarırsa, fiyatının 7 dolara kadar yükselebileceğini belirtti. Bu durum, XRP’nin piyasadaki en büyük kripto para birimleri arasına girebilmesi için önemli bir adım olabilir. Ancak, böyle bir durumun gerçekleşmesi için XRP’nin belirli zorlukları aşması gerektiği de unutulmamalıdır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Chainlink (LINK) İçin %535 Yükseliş Olasılığı

Sonraki Haber

Goldman Sachs’ın Eski Yöneticisi Solana’yı Ethereum Dışındaki En Umut Verici Proje Olarak Gösteriyor

İlgili Haberler