XRP Yükselişe Hazır: Hedefte 1 Dolar Var!

İlayda Peker

XRP son zamanlarda Bitcoin’in izinden gidiyor ve neredeyse aynı grafikleri çiziyor. Bitcoin’in bugün bir artış ivmesi yakalaması ile artışa geçen XRP yazının yayına hazırlandığı sırada 0,2903 dolardan işlem görüyor.

XRP Fiyatı

Güncel tablolarda XRP 0,30 dolarlık önemli psikolojik seviyenin altında kalsa da bazı analistler piyasa hacmi bakımından üçüncü en büyük kripto para biriminin artış ivmesi yakaladığını ifade ediyor. Hatta XRP’nin önümüzdeki haftalarda 0,50 doları geride bırakarak iki katından işlem göreceği belirtiliyor.

Bunların yanı sıra XRP geçtiğimiz hafta güzel bir ivme yakalamış ve bir süre 0,30 doların altında işlem görmüştü. Ancak Bitcoin’in düşüşe geçmesi ile XRP de geriledi ve bir süredir konsolide oluyor. Piyasanın popüler analistlerinden Pentoshi, son zamanlardaki düşüşe rağmen XRP’nin artışa hazır olduğunu ve 0,475 dolara doğru harekete geçtiğini ifade ediyor.

Öte yandan Pentoshi’ye göre XRP şu anda hala bir konsolidasyon aşamasında ve konsolidasyon aşaması sona erdiğinde XRP kendi gücü ile beklenen performansını sergilemeye başlayacak.

Bunlara ek olarak Pentoshi, daha uzun vadede makro fiyat modelleri ortaya çıktıkça XRP’nin sonunda 1 dolara ulaşacağını düşündüğünü ifade ediyor.

Hedef: 1 Dolar

Pentoshi’nin yanı sıra yine popüler analistlerden Big Cheds de geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda XRP’nin artışa hazır olduğunu ve hedefte 1 dolar olduğunu dile getirmişti. Analist yaptığı açıklamalarda, XRP yatırımı yapmayanların altcoin’i küçümsediğini ve mevcut fiyat seviyelerinin XRP’de bir fırsat olduğunu ifade etmişti.

Bunların yanında analistlere göre, 1 dolarlık fiyat hedefi iki-üç gün içinde değil orta vadede yani 2-3 ay içinde görülecek bir hedef.


Total
3
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bu Seviye Bitcoin’in Yönünü Belirleyecek

Sonraki Haber

NEM, Kurumsallık Odaklı Yeni Blockchain Ağını Tanıttı!

İlgili Haberler