XRP ve Litecoin’de Boğa Sinyalleri: Analist Ali Martinez’den Dikkat Çeken Tahminler

Bitcoin Haber

Kripto analisti ve stratejisti Ali Martinez, doğru tahminleriyle takip edilen bir isim, popüler altcoin Ripple’ın XRP’sinin güçlü bir ralli için hazır olduğunu ve birkaç boğa sinyali verdiğini belirtti. Analist, Litecoin’in (LTC) eşler arası ödeme ağının da zincir içi yönünde boğa sinyali verdiğini vurguladı.

Martinez, TD Sequential Göstergesi’nin XRP için güçlü bir boğa sinyali verdiğini ve piyasadaki trend dönüş noktalarını tespit etmeyi amaçlayan bu göstergenin şu anda XRP için olası bir trend dönüşüne işaret ettiğini dile getirdi.

Martinez, popüler altcoin için tahminini detaylandırarak, TD Sequential Göstergesi’nin dört saatlik XRP grafiğinde önemli bir alım sinyali verdiğini ve bu durumun XRP’nin 0.63 veya hatta 0.67 dolar seviyelerine toparlanmasını tetikleyebileceğini ifade etti.

XRP balinalarının hareketine de dikkat çeken Martinez, son 10 günde %18’lik bir fiyat düşüşüne rağmen balina işlemlerinde ve sahipliklerinde önemli bir artış olduğunu ve bu durumun büyük oyuncuların artan ilgisinin XRP için bir fiyat toparlanmasının işareti olabileceğini belirtti.

Makalenin yazıldığı sırada popüler altcoin 0.6241 dolar seviyesinden işlem görüyor ve son 24 saatte %1.22’lik bir artış yaşadı. Piyasa değeri 33.5 milyar dolar olan dördüncü en büyük altcoinin son 7 günde %3.58 düşüş yaşadığı ve son 30 günde %20.68 artış gösterdiği bilgileri paylaşıldı.

Martinez ayrıca, Litecoin ağının eşler arası ödeme ağında işlem hacmi açısından yeni bir rekor kırdığını ve 14 Kasım’da bir milyon LTC işlemi kaydettiğini de sözlerine ekledi. LTC şu anda 70.48 dolar seviyesinden işlem görüyor ve son 24 saatte %1.86’lık bir artışla 5.2 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

DeFi Yıldızları: Yükselişe Geçmeye Hazır 5 Altcoin

Sonraki Haber

Aptos ve Alibaba Cloud İş Birliğiyle Asya-Pasifik’te Web3 Erişimi Güçleniyor

İlgili Haberler