XRP Fiyatındaki Dalgalanmalar ve Ripple’ın Büyük Transferi

Bitcoin Haber

Ripple Labs tarafından oluşturulan XRP için sular durulmuyor. 20 Kasım’da, büyük miktarda XRP’nin merkezi bir borsa olan Bitstamp’a transfer edilmesiyle yatırımcılar tekrar şüpheye düştü. Bu dev transfer, önceki transferlerde milyonlarca XRP’yi borsalara aktaran bir balinanın işi olması sebebiyle kripto yatırımcılarının ve tacirlerinin dikkatini çekti.

XRP’nin fiyatı bu olay sırasında artış gösterdi. Fiyattaki görünür değişim, Ripple Labs’ın SEC davasında yakın zamanda elde ettiği kazanımlar ve XRP Ledger’ı (XRPL) kullanacak birçok projeyi destekleyeceği açıklamasıyla uyumlu gibi görünüyor.

Blockchain izleme platformu Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre, bilinmeyen bir cüzdan adresi, 25 milyon XRP’yi Avrupa, Lüksemburg’da yer alan merkezi borsa Bitstamp’a aktardı.

Tokenlerin merkezi borsalara transfer edilmesi genellikle piyasada dolaşımdaki token sayısının artması nedeniyle fiyatların düşme eğilimine işaret eder. Ancak beklenenin aksine XRP’nin fiyatında bugün net bir artış oldu ve piyasa hassasiyeti ters yönde gözlendi.

Yazım sırasında XRP fiyatı son yirmi dört saatte %1.98 artışla 0.62 dolar seviyesine ulaştı. Yedi günlük süreçte ise fiyat önemli bir düşüş yaşayarak piyasa değerine göre %5.39 değer kaybetti. Ripple topluluğunun ilerlemesine rağmen, XRP fiyat aralığı istikrarlı kalmış ve ay boyunca %21.09’luk önemli bir artış göstermiştir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

OAX Coin: DeFi Dünyasının Yükselen Değeri

Sonraki Haber

Solana’nın Ticaret Hacmindeki Güçlü Hakimiyeti

İlgili Haberler