XRP Coin Fiyat Beklentileri ve Analiz

Bitcoin Haber

BTC fiyatı, Altın’ın 2 bin doları aştığı saatlerde 33.500 dolara geriledi. Bu durum altcoinler için iyi bir gelişme olmadı. Bitcoin’in dalgalanmaları, kripto para piyasasını önemli ölçüde etkiliyor. XRP Coin için Ekim sonuna kadar izlenecek fiyat seviyeleri üzerinde duruluyor. XRP Coin’in haftalık grafikteki okumaları, yükselen trend çizgisinin korunduğunu gösteriyor.

SEC’in belalısı olduğu altcoin sonrasında 0,586 dolara sıçradı. Ancak Ripple davasıyla ilgili son gelişmeler ve BTC’nin yükselişi, XRP’nin beklenen performansını göstermesini engelledi. 0,55 doların aşılması şimdilik yeterli değil ve eğer haftalık kapanış bu bölgenin üzerinde olursa iyimserlik artabilir.

Ripple yöneticilerine yönelik suçlama düşürülmüş olmasına rağmen, fiyatın 1 dolar olmamasının nedeni, toplu temyizlerin daha erken sona ereceği beklentisi olabilir. SEC’in başarıya ulaşırsa Temmuz özet kararındaki kazanımlar buhar olabilir.

Son olarak, Ekim sonuna kadar fiyatın hangi seviyelere ulaşma ihtimali var? Haftalık grafikte sonraki direnç aşılamasa da yön yukarı ve RSI yükselişi destekliyor. Eğer yukarı yönlü hareket devam ederse, ay sonuna kadar fiyatın 0,68 ve 0,74 bölgelerine tırmandığını görebiliriz. Ancak 0,53 dolar altı günlük kapanış ve temel analizdeki negatiflik, 0,43 dolara kadar düşüşü tetikleyebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Aptos Blockchain’in Yükselişi ve APT Coin’in Gelecekteki Durumu

Sonraki Haber

Solana’nın (SOL) Fiyatı İçin 50 Dolar Beklentisi

İlgili Haberler