XRP 2024’te 10 Katına Çıkacak Mı: Bir Yapay Zeka Altcoin’inin Yorumları 

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Bir token’ın 10 kat büyüme potansiyeline sahip olması her zaman beklenmiyor olabilir. Ripple’ın son zamanlarda piyasada gösterdiği performansın ardından, analistler 2024 yılında 10 kat yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor olabilir.  

Ancak iddialara göre kripto analistlerinin büyük bir bölümü yakın zamanda yeni piyasaya sürülen InQubeta‘nın (QUBE) çok daha yüksek getiri kaydetme potansiyeline sahip olduğunu ve uzun vadede 20 kata kadar yükselebileceğini iddia etti.  

Platform, yapay zeka sektöründe çalışan girişimleri yatırımcılarla buluşturuyor ve her iki tarafın da büyüme yolları bulmasına yardımcı oluyor. Analistler tahminlerini, InQubeta’nın halihazırda 4,1 milyon doların üzerinde para topladığı kripto para ICO’sunun başarısına dayandırıyor. 

InQubeta (QUBE) 

InQubeta, yapay zeka tabanlı projelere yatırımı daha erişilebilir hale getirirken DeFi ile girişimleri güçlendiren bir platform olarak tanımlanıyor. Yatırımcıların teknolojik gelişmelere ayak uydurmasını sağlamak için Ethereum’un işlevselliğini benzersiz kullanım durumuyla birleştirir.  

Açıklamalara göre platform, InQubeta ekosisteminde çeşitli ödeme ve ödüller için kullanılan QUBE token adlı yerel bir kripto para birimini kullanıma sundu. Token, ERC-20 standardı tarafından desteklenmekte ve 1,5 milyar ile sınırlandırılmış bir arzı var. Bununla birlikte, token arzının yalnızca %65’i ön satış aşamalarında satın alınabilir hale getirilmekte. 

Arzın geri kalanı, pazarlama faaliyetlerini finanse etmek, geliştiricilere ve hukuk danışmanlarına ödeme yapmak ve ödül ve likidite havuzlarını korumak gibi farklı amaçlar için kullanılmakta. Token tahsisinin platformun optimum büyümesini desteklemesi beklenmekte.  

İddialara göre QUBE token yatırım yapılacak kriptolar arasında yer aldığından, birçok kripto kullanıcısı inceliyor olabilir.  Tokenlerin 12 haftalık bir hak ediş süresine sahip olduğu ifade ediliyor. Ekibe göre gecikme, token’ın piyasaya sürülmesini aşamalı olarak gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Aksi takdirde, tüm tokenlar bir kerede kullanıma sunulursa, aşırı arz yaratacak ve varlığın değerini etkileyecek. 

InQubeta’nın 2023 için en iyi altcoinler arasında yer almasının birçok nedeni var. Bunların başında, önemli konularda karar verirken tüm paydaşları dahil eden merkezi olmayan yönetişim yapısı gelmektedir.  

Topluluk üyeleri, InQubeta protokolünün potansiyelini artırabileceğini düşündükleri herhangi bir değişikliği önerme özgürlüğüne sahiptir. Önerileri diğer topluluk üyeleri arasında tartışılır ve ardından oylamaya sunulur.  

Token sahipleri, önerinin uygulanıp uygulanamayacağına karar vermek için kullandıkları özel oylama ayrıcalıklarına sahiptir. Token sahipleri, muhakemelerini kullanarak, önerilen bir dizi değişikliğin platformun büyüme yörüngesini tamamlayıp tamamlayamayacağına karar verebilir. 

InQubeta, yeni altcoinlerle dolup taşan bir pazarda kendine bir yer edinmeyi başarmış olabilir. Birçok analist için bu kısmen deflasyonist modelinden kaynaklanıyor. Piyasa enflasyonist eğilimler altında çalkalanırken varlığın fiyatını korumaya yardımcı oluyor. Model, enflasyonu kontrol etmek için kıt bir arzı savunmaktadır. Arz önceden tanımlanmış bir seviyenin üzerine çıkarsa, fazla tokenlar yok edilir. 

InQubeta ile girişimler fon toplarken gereksiz formaliteler konusunda endişelenmek zorunda kalmıyor. Girişimlerin yalnızca gerçek yatırımcılarla bağlantı kurmasını sağlayan şeffaf bir sürece sahiptir.  

Girişimlerin yapması gereken tek şey, yatırımcıya ödüle dayalı bir teklif sunmaktır. Bu teklifler NFT’lere dönüştürülür ve daha sonra InQubeta’nın pazar yerine yüklenir. Bir yatırımcı bir teklifi beğenirse, QUBE tokenleri ile satın alabilir. 

Ripple 2024’te 10 Kat Artabilir Mi? 

Ripple, XRP Ledger teknolojisi tarafından desteklenmektedir ve işletmelere yüksek hızlı çevrimiçi işlemler sunmak, sermaye kullanımlarını azaltmak, yeni gelir akışları keşfetmek ve diğerlerinin yanı sıra hedef kitleleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için blockchain teknolojisini kullanma yetkisi verir. Yerel tokenı XRP’dir ve ağ üzerinde işlenen tüm işlemler için kullanılır. 

XRP tokenlerinin fiyatını izleyen zincir içi analistler, balinaların son aylarda Ripple’ı yoğun bir şekilde biriktirmesi nedeniyle 10 kat artış öngördü.  

Sonuç  

Önümüzdeki aylarda birkaç token’ın boğa rallisine öncülük etmesi beklendiğinden, kripto para piyasası için iyi haberler gelmeye devam ediyor. İddalara göre Ripple uzun zamandır piyasadayken ve kullanıcılar potansiyelini çok iyi bilirken, InQubeta herkes için sürpriz oldu.  

Ripple, ABD SEC ile olan uzun savaşından sonra yara almadan çıkmayı başardı ve yeni kazançlara doğru ilerliyor olabilir.  

Bununla birlikte, iddialara göre güçlü bir yardımcı program tarafından desteklendiği ve iyi tokenomiklere sahip olduğu için daha iyi kazançlar sağlayabilecek olan InQubeta olabilir.  

Presale 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin 2025’te 96,210 Doları Geçebilir

Sonraki Haber

SK Telecom, Aptos ile T Cüzdanını Geliştirmek için Ortaklık Kurdu

İlgili Haberler