Uzman Analisti Chainlink ve Fetch.ai İçin Yükseliş Sinyali Veriyor

Bitcoin Haber

Kripto para analisti The Flow Horse, Ethereum tabanlı merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) önemli düşüşünün ardından güçlü bir sıçrama yapabileceğini öngörüyor. Analist, yapay zeka tabanlı altcoin Fetch.ai’nin (FET) yükselişinin de devam edeceğini bekliyor.

The Flow Horse, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, Chainlink’in token’ı LINK’in, bu ayın başlarında elde ettiği kazançları geri vermesinin ardından yukarı yönlü eğilimini sürdürmeye hazır olduğunu belirtiyor. Analist, LINK’i yeniden satın aldığını ve daha fazla almayı istediğini, %22 oranında bir geri çekilme yaşadığını ve $12 seviyesine ulaşsa bile güçlü bir sıçrama beklediğini ifade ediyor.

Yapay zeka odaklı altcoin Fetch.ai’yi (FET) yakından takip eden The Flow Horse, altcoinin mevcut yükseliş eğilimini sürdürdüğü sürece düşüşler sırasında FET biriktireceklerini söylüyor. Analist, yapay zekanın yeni ve tek anlatı olduğunu vurguluyor.

Analiste göre, piyasada tüm altcoinlerin uzun vadeli yükselişini sürdürebilecek kadar sermaye bulunmamakta. The Flow Horse, farklı yüksek beta varlıklarının pasif olarak indekslendiğini, ancak belirli bir tavan seviyesine ulaşılabileceğini belirtiyor. Bu süreçte ya kazanç getirecek altcoinleri seçersiniz ya da fazla hava alacak bazı altcoinlerin abartısını söndürmeyi tercih edersiniz.

Uzman analist, LINK ve FET’te bir yükseliş beklerken, piyasadaki sermayenin eksikliği nedeniyle birçok umut verici altcoinin sonunda kaybolabileceği konusunda uyarıda bulunuyor. Analist, yatırımcıların kâr getirecek altcoinleri seçmeleri gerektiğini veya bazı altcoinlerin şişmesini önlemek için hareket etmeleri gerektiğini ifade ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Keep3r Network ve KP3R Coin Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sonraki Haber

Kripto Piyasalarında CEEK ve LUNA İçin Tahminler

İlgili Haberler