Uzman Analist Ethereum’un 6 Kat Artış Potansiyeline Sahip Olduğunu Aktardı

Mert Bahçe

Uzman analist Lark Davis, en popüler ikinci kripto para Ethereum’un potansiyelinin çok yüksek olduğunu hatta Bitcoin’i geçebileceğini kaydetti. Davis’e göre Ethereum’un mevcut fiyatından %550’nin üzerinde artış potansiyeli bulunuyor.

Ethereum Bitcoin’i Geçebilir Mi?

Kripto analisti ve yatırımcısı Lark Davis, Ethereum’un %550’nin üzerinde artış yaşayabileceğini iddia etti. Ayrıca en büyük altcoin’in piyasa değerinin trilyonlarca doları aşacağını belirtti. Davis, Ethereum’un piyasa değeri bakımından Apple ile yarışabileceğini sözlerine ekledi.

Davis şunları aktardı: “Gelecek için rahatlıkla şunları söyleyebilirim, Ethereum’un 2 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşması aslında kulağa o kadar da çılgın gelmiyor. Ayrıca Apple’ın piyasa değeri yaklaşık olarak 2.1 trilyon dolar ve Ethereum bu seviyelere ulaşabilir. Ethereum şu an NFT’ler ve DeFi sektöründeki büyüme ile büyük bir potansiyele sahip. İster inanın ister inanmayın ama bence Ethereum gidecek daha çok yolu var.”

Bununla birlikte Ethereum’un 2 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşması için %550’nin üzerinde artış kaydetmesi gerekiyor. Ayrıca kullanıcı sayısının hala büyük bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

Piyasa Genel Trendi Anketinin Sonuçları

Lark Davis, merkezsiz kripto para borsalarının son 12 ayda %8.500 arttığını belirtti. Davis, kullanıcı tabanının çılgınca büyüdüğüne dikkat çekerek Ethereum’da gerçekten yapılabilecek şeylerin sayısının arttığını kaydetti.

Öte yandan uzman analist, Twitter üzerinden kripto para piyasası ile ilgili bir anket yayınladı. Ankete göre kripto para piyasasında boğa koşusunun devam edip etmediği soruldu. Sonuçlar, kripto para piyasasında boğa koşusunun bitmediğini ve son piyasa hareketinin bir düzeltme olduğunu gösterdi. Birçok insan piyasanın toparlanıp yeniden yükselişe geçeceğine inanıyor. Coinmarketcap verilerine göre kripto para piyasasının değeri 1 trilyon doların biraz üzerinde konumlanıyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

İran Yaz Sonuna Kadar Kripto Para Madenciliğini Yasakladı

Sonraki Haber

Stablecoin Toplam Arzı 100 Milyar Dolar Seviyesini Aştı

İlgili Haberler