Uzman Analist Açıkladı: Bu 2 Altcoin Çok Büyük Artış Yaşayabilir!

İlayda Peker

Kripto para birimleri beklendiği gibi şu an için Kasım ayı yukarı yönlü hareketini başlatmış görünüyor. Analistler ise bu dönem içinde çok ciddi artış yaşamasını bekledikleri bazı altcoin’leri yatırımcıları ile paylaşıyor. Piyasanın popüler analistlerinden Tyler Swop da yaptığı son açıklamalarda çok yüksek artış beklediği 2 kripto parayı takipçileri ile paylaştı.

Loopring (LRC)

Listede ilk sırada merkezi olmayan borsa (DEX) ve ödeme protokollerinin oluşturulmasında uzmanlaşmış, Ethereum ağı için bir zk-Rollups katman iki ölçeklendirme çözümü olan Loopring (LRC) yer alıyor.

Son verilere göre LRC 0,37 dolar gibi düşük bir seviyeden yükselişe geçti ve yazının yayına hazırlandığı sırada LRC fiyatının 2.10 dolar seviyesinde işlem gördüğü görülüyor. Bu yükseliş Loopring’in piyasa değeri bakımından en büyük ilk 100 kripto para arasına girmesini sağladı.

Swope, bu yükseliş hamlesinin arkasındaki sebeplerden birinin Loopring ve GameStop konusunda çıkan söylentiler olduğunu düşünüyor. Buna ek olarak analiste göre Loopring bu yükseliş hareketini en az 3 dolara kadar sürdürecek. Ancak analist 3 dolarlık fiyat hedefinin GameStop LRC ortaklığına bağlı olabileceğini de ifade ediyor.

Xi Token (XI)

Swope’un listesinde bir sonraki sırada Xi Token (XI) var. Bu kripto varlığı hakkında fazla bilgi bulunmuyor ancak popüler analist, bu altcoin’in SpaceX ile ortaklığı sayesinde 2022’nin ilk çeyreğinde ciddi bir artış yaşayabileceğini ifade ediyor.

Yatırımcı, Xi’nin Geometric Energy and Space Corporation’ın karşılık gelen token’ı olduğunu ve aynı zamanda Elon Musk‘ın “Zaman nihai para birimidir” tweetine uyan token olduğunu vurguluyor.

Bu noktada kripto para piyasasındaki hızlı hamleler göz önünde bulundurularak ve analistlerin sadece tahminler yaptıklarını unutmayarak yatırımcıların adım atmasının oldukça önemli olduğunu belirtmekte de fayda var.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Solana Ortaklığının Duyurulmasıyla Basic Attention Token (BAT) Yukarı Sıçradı

Sonraki Haber

Sinema Devi, Ödeme Yöntemi Olarak Shiba Inu Eklemeyi Araştırmaya Başladı!

İlgili Haberler