Ünlü Yatırımcı Hangi Seviyeden Bitcoin (BTC) Alacağını Açıkladı!

İlayda Peker

Popüler yatırımcı Tone Vays yaptığı son açıklamalarda, Bitcoin’in üç kilit alanda yükseliş gösterdiğini ve ve şu anda mükemmel bir satın alma aşamasında olduğunu dile getirdi. Trading Bitcoin YouTube serisinin 14 Ekim’deki son yayınında Vays, Bitcoin’in neredeyse hiç düşüş özelliği göstermediğini dile getirdi ve Bitcoin (BTC) fiyatının pozitif bir aşamada olduğunu belirtti.

11.000 Dolar Bölgesi

Haftalık ve günlük çizelgeleri inceleyen Vays, “bir ile dört mum düzeltmesinin” ötesinde önemli bir gerileme beklemek için çok az neden olduğunu belirtti. Bitcoin’in hafta başından bu yana elde ettiği kazançların ardından konsolide olduğunu ifade eden Vays, bu süreç 4 gün daha sürerse 11.000 dolar bandından satın alma yapacağını açıkladı. Çünkü bu durumda yatırımcıya göre, 11.000 dolar mükemmel bir satın alma seviyesi olacak.

Vays konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Dipten satın almak ya da ara vermek isterdim ama hangisinin olacağını bilmiyorum. Dipten satın alacaksam mükemmel seviye neresi olur? Sanırım mükemmel seviye 11.000 dolar.” ifadelerini kullandı.

Bunların yanında eğer 11.000 dolara kadar bir gerileme olmaz da yükseliş başlarsa 11.537 dolar ile 11.570 dolar aralığının alım için değerlendirilebileceği ifade ediliyor.

Boğalar Satın Alıyor

Büyük firmaların BTC yatırımı yapmaya başlamasının Vays’in görüşlerini desteklediği ifade ediliyor. Öte yandan özellikle kurumsal ilgi, bu hafta Grayscale CEO’su Barry Silbert tarafından vurgulandı ve onu fon yöneticisi Dan Tapeiro takip etti.

Ayrıca yapılan açıklamalara göre Bitcoin vadeli işlemlerindeki artış, kurumsal ilginin geri dönüşünü daha da artırıyor.Total
4
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’lerin (BTC) %10’u Bu Beş Borsada Tutuluyor!

Sonraki Haber

Büyük İddia: Rothschild’ler Gerçekten Bitcoin (BTC) Yatırımı Yaptı Mı?

İlgili Haberler