Ünlü Analist: Popüler Olmayan Bu Token, Çok Kazandırma Potansiyeline Sahip!

İlayda Peker

Kripto para birimlerinde boğa koşusu yaşanırken, genellikle bilinen ve yükseliş yaşayan coin’lere odaklanılsa da bazı az bilinen projelerin gelecek vaat ettiği ve dolayısıyla bu proje token’larının da ciddi artışlara sahne olabileceği düşünülüyor.

Bu Coin’e Dikkat

Popüler kripto para birimi yatırımcısı ve analisti Elliot Wainman, merkezi olmayan finansmanın (DeFi) avantajlarını non-fungible token’larla (NFT’ler) birleştirdiği için yakın gelecekte yükselebileceğine inandığı ve az bilinen bir altcoin’in yükseliş göstermesini beklediğini açıkladı.

Wainman YouTube’da yayınladığı videosu ile şu an popüler olmayan ancak yakın zamanda yaşayacağı yükseliş ile adından bahsettirmesini beklediği projenin KIRA Network (KEX) olduğunu dile getirdi.

KIRA, kullanıcıların aynı anda çok sayıda blok zincirinde herhangi bir dijital varlığı stake ederek blok ve ücret ödülleri kazanmalarına olanak tanıyan bir ağ olarak tanımlanıyor.

Projenin web sitesine göre, bu dijital varlıklar stake edilirken ve ödüller kazanırken, kullanıcılar yine de tam likiditelerine erişecek ve fonlar üzerinde hak sahibi olacaklar. Ekibi, KIRA‘nın NFT’ler de dahil olmak üzere herhangi bir dijital varlığı kilitlemeden biriktirerek pasif bir gelir elde etmeyi mümkün kıldığını iddia ediyor.

KRX Neden Yükselecek?

Analiste göre, proje halihazırda birden fazla blok zinciri ile entegre edilmiş durumda ve bu da stake etme yoluyla likiditeyi serbest bırakmaya çalışan benzer projelerle rekabet etmesine yardımcı oluyor.

Burada  en önemli noktalardan birinin KIRA’nın Ethereum, Polkadot, Binance Akıllı Zincir ve Cosmos ile halihazırda entegre olması.

Bunlara ek olarak merkezi olmayan işlem platformu Uniswap’in verilerine göre, KEX‘in fiyatı bu yılın başlarında yaklaşık 0,22 dolardan bu ayın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi 2,1 dolara yükseldi ve ardından 1,87 dolara geriledi.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

BTC Yorumları: Bitcoin/USD Teknik Analizi 22/02/2021

Sonraki Haber

Tesla Bitcoin (BTC) Yatırımından Otomobil Satışından Daha Çok Mu Kazandı?

İlgili Haberler