Uniswap Mobil Uygulaması ve UNI Coin Fiyat Tahminleri

Bitcoin Haber

Kripto para piyasaları bir sonraki boğa sezonuna hazırlanırken, merkezi olmayan finans (DeFi) sektörüne olan ilginin katlanarak artması bekleniyor. Özellikle FTX borsasının çöküşünden sonra merkezi borsalara yönelik endişeler arttı. DeFi’nin tamamen güvenli olmadığı ve siber saldırganların farkında olmayan yatırımcıları hedef aldığı uzun süredir tartışılıyor. Ancak bu sektöre olan ilgi artmaya devam ediyor.

Uniswap Labs’ın tasarım başkan yardımcısı Callil Capuozzo, Uniswap’ın mobil cihazlarda kolay ticaret sağlayan mobil uygulamasının başlatıldığını duyurdu. Uygulama şimdilik Android kullanıcılarına açık ve bir iOS sürümü Nisan ayında piyasaya sürülmüştü. Uniswap, 3 milyar dolarlık varlık büyüklüğü ile en büyük DeFi platformları arasında yer alıyor ve UniswapDAO tarafından yönetiliyor. Uygulama yeni diller için destek ekledi ve şimdi İngilizce, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Fransızca ve Çince olarak kullanılabiliyor.

Capuozzo, uygulamanın artan talep nedeniyle artık herkese açık olduğunu ifade etti.

Yazı sırasında UNI Coin fiyatı 5.11 dolar seviyesinde bulunuyor. Fiyat, BTC dalgalanmalarından olumsuz etkilenmiş durumda ve 5.6 dolar seviyesinde reddedildikten sonra yeni düşüşlere maruz kalabilir. Haftalık kapanışlar 4.65 doların altında gerçekleşirse fiyat 4 dolara kadar düşebilir. Günlük grafikte, son yükselişten sonra ikinci kez test edilen 5 dolarlık destek seviyesi güçlü görünüyor. UNI Coin yatırımcıları, fiyat 5.06 doların altında kapanırsa 4.87 ile 4.6 dolar arasında yeni bir dip görebilirler.

Yukarı yönlü bir eğilim için kritik direnç seviyeleri 5.5 ve 5.9 dolar. Fiyat bu seviyeleri geçerse, sonraki güçlü direnç 6.68 dolar hedeflenebilir. Bunu 7.5 ve 9.62 dolarlık daha ileri hedefler takip eder. Gelecek yıl beklendiği gibi gelişirse, UNI Coin’in bu seviyeleri birer birer aşmasına tanık olabiliriz.

Yatırımcıların, kripto para birimlerinin yüksek volatilitesi ve ilişkili risklerinin farkında olmaları ve herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmaları gerektiğini unutmamaları önemlidir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Paxos Standard: Kripto Piyasasının Düzenlenmiş Stablecoin Öncüsü

Sonraki Haber

BlackRock Bitcoin ETF Dedikoduları: Gerçekler ve Yanılgılar

İlgili Haberler