TRON CEO’sunun Yeni Platformu Kullanıcıları Etkiledi

İlayda Peker

Merkezsiz bir kripto para işlem platformu olan JustSwap 18 Ağustos’ta kullanıcı ile buluştu ve ilk 24 saat içinde Just ekibi 10 milyon dolar ile etkileyici bir işlem kaydetti. Ancak Just ekibi bazı kötü niyetli kişilerin JustSwap’ta sahte token’lar listelediğini ortaya çıkardı. Sonuç olarak JustSwap ekibi platformdaki sahte token’ları platform dışı bırakacak bir “whitelist” (beyaz liste) süreci uyguluyor.

24 Saatte Etkileyici İşlem Hacmi

İkinci gün, JustSwap 33.169 ile etkileyici bir işlem sayısına ulaştı. Justin Sun Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda, böyle bir sayının JustSwap’ı gayri resmi olarak 2. sıraya taşıdığını ve JustSwap’ın üzerinde Uniswap’in en üst sırada yer aldığını ifade etti.

Öte yandan JustSwap 18 Ağustos’taki lansmanından sonra 22 Ağustos’a kadar işlem hacminde 20 milyon dolara kadar ulaştı.

JustSwap’in bu kadar kısa bir zaman dilimindeki başarısı, Justin Sun’ın DeFi’de “her şey dahil konseptine” geçme kararlılığının ardından geldi. Sun, Tron ağındaki DeFi projelerinin Merkezi Olmayan Finansmanda devrim yaratacağına inanıyor. Bu vizyonunu, Tron ve Just (JST) topluluğu üyelerine aşağıdakileri gönderdiği bir mektupla dile getirdi.

Sun bahsi geçen mektupta, “Uniswap’in bir kaç ayda başardığı şeyi bir kaç saatte başardık. Yeni piyasaya sürülen bir AMM DeFi ürünü için bu hiç de zor değil. Dahası TRON destekli JustSwap, Uniswap’tan çok daha iyi bir işlem deneyimi sunuyor. JustSwap’i deneyen kullanıcıların da buna katılacağını düşünüyorum. TRON ve Just ekibi, DeFi ekosisteminde “her şey dahil konseptine” gidiyor. Merkezi olmayan finansal devrimin zaferle sona erdiğini görene kadar geri adım atmayacağız. Zamana karşı yarıştığımız ve ürünlerimizi yükseltmeye devam ettiğimiz sürece JustSwap’in bir gün 100x kriptoların güç merkezi olacağına ve TRON’un Ethereum’la paralel bir DeFi protokolü oluşturacağına inanıyorum.” ifadelerini kullandı.Total
4
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum’un Değeri Nereden Geliyor?

Sonraki Haber

İddia: Fiyat Artışlarına Rağmen BTC’ye Olan İlgi Düşüyor

İlgili Haberler