Tron CEO: “Büyük Miktarda ETH ve XRP Yatırımım Var”

İlayda Peker

Tron CEO’su Justin Sun, yaptığı açıklamalarla sürekli kripto para ekosisteminin gündeminde kalmayı başarıyor. Bu sefer Sun, Ethereum (ETH), XRP ve Bitcoin’de artış beklediğini dile getirdi.

Sun’ın Yatırımları

Milyar dolarlık merkezsiz bir Blockchain platformu olan Tron‘un kurucusu Justin Sun, CNN ile yaptığı röportajda tek bir kripto para birimine yatırım yapmadığını, çeşitlendirilmiş bir kripto portföyü olduğunu dile getirdi. Sun konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

Temel olarak kripto paralara inanan biriyim. Bu yüzden 2013 yılında tüm varlıklarımda bir değişikliğe gittim. Bu günlerde kriptoyu sadece günlük hayatımda para harcamam gerekiyorsa geleneksel para birimleri ile değiştiriyorum… XRP ve Ethereum’da çok fazla yatırımım var. Ben uzun vadeli yatırıma inanıyorum, bu yüzden tüm kripto varlıklarının başarılı olmasını istiyorum. Dolayısıyla başka birçok farklı kripto yatırımım da var.

“Bitcoin Artacak”

Bunların yanında uzun vadeli Bitcoin fiyat beklentisi hakkında da açıklamalar yaptı. Sun konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda şu sözleri kullandı:

Kesinlikle Bitcoin’in 2025 yılında 100 bin doları geçeceğine inanıyorum. Belki bu fiyatı 2025’ten önce bile elde edebileceğimizi düşünüyorum. Aynı zamanda, Tron gibi, Ethereum gibi, XRP gibi diğer kripto para birimi projelerinin de boğa piyasasına gireceğine inanıyorum.

Öte yandan Sun, Tron Blockchain’inin iOS ve Android işletim sistemlerine bir alternatif olduğunu ve kullanıcılara gizlilik avantajları sunduğunu dile getiriyor ve “Merkezi olmayan ekosistemde, biz sadece sistem kurucularız. Hiçbir kullanıcı verisini kontrol etmiyoruz. Gizlilik, kullanıcıların kendileri tarafından korunuyor.” ifadelerini kullandı.

Bunların yanı sıra Tron kurucusu nihayet uzun zamandır beklenen yemeği yemiş ve Warren Buffet ile bir araya gelmişti. Sun, yaptığı açıklamalarda Buffet’ın BTC ve TRX armağanını kabul ettiğini ifade etmişti. Sun yaptığı açıklamalarda, “Temel olarak, Warren Buffett şu anda bir Bitcoin sahibi.” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: Dailyhodl


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Japonya, Merkez Bankası Dijital Para Birimi Piyasaya Sürecek Mi?

Sonraki Haber

Kripto Paralar ve Blockchain The Simpsons’ta

İlgili Haberler