Toncoin (TON) ve DigiToads (TOADS) Yorumları: Hangisi İlgi Çekiyor?  

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto para piyasası, çoğu ülkedeki ekonomik yavaşlamayla birlikte son zamanlarda ani bir düşüş yaşadı. Sadece birkaç ay içinde önceki yüksek seviyelerden elde edilen karları sildi. Piyasa değerine göre en yüksek kripto para birimi olan Bitcoin, yaklaşık 64 bin dolarlık önceki zirvesinden önemli bir düşüş olan yaklaşık 27 bin dolardan işlem görüyor.  

Toncoin gibi kriptolar da değerlerinde bir düşüş gördü. Ancak iddialara göre birkaç popüler kripto paranın değerlemesi düşse bile, en iyi altcoinler tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya hazırlanıyor. Yatırımcıların ilgi gösterdiği bir kripto para biriminin de DigiToads olduğu iddia ediliyor.  

DigiToads  

DigiToads, yapılan açıklamalara göre, diğer meme coinler için başarılı olduğu kanıtlanmış deflasyonist bir token modeli kullanmaktadır. Bu da doğal olarak arzın zamanla azalacağı anlamına gelmektedir. Dolayısıyla, fiyat üzerinde yukarı yönlü bir baskı oluşturarak onu kârlı bir yatırım seçeneği haline getirebilir.  

İddialara göre kalabalığın içinde öne çıkmasını sağlayan özelliklerden biri de oyna-kazan oyun platformudur. Oyuncular DigiToads’ları toplayabilir, doğaya kazandırabilir ve onlarla savaşarak yerel TOADS tokenlerine olan talebi artırabilir. Bu oyun özelliği, DigiToads kullanıcıları için daha eğlenceli ve ilgi çekici hale getirir. Bu nedenle diğer projelerden ayrılmayı hedefliyor. Böylece, ekibin iddialı açıklamalarına göre, Toncoin gibi projeler düşerken, DigiToads kripto para piyasasında önemli bir oyuncu olarak ortaya çıkmayı amaçlıyor.  

DigiToads, topluluk üyelerinin sadakatleri ve katılımları için ödüller kazanmalarını sağlayan NFT stake etme özelliğine sahip. NFT’ler büyüyen bir pazar ve DigiToads bunları projelere ekleyerek katma değer ve büyüme potansiyeli yaratmak istediklerini ifade ediyor. 

İddialara göre, proje, faydalı bir meme coin olarak önemli bir fiyat artışı potansiyeli taşıyor. Yine iddialara göre daha yüksek getiri arayan yatırımcılar, bu coin’i Toncoin gibi geleneksel kripto para projelerine kıyasla cazip bir seçenek olarak görebilir.  

DigiToads projesinin Platin Kurbağaları yenilikçi bir girişim. Bu yaklaşım, yetenekli topluluk yatırımcılarının TOADS hazinesinin bir kısmına erişmesini sağlayarak projenin büyümesini topluluğun ellerine bırakmaktadır. Böylece, sadece toplumu güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda yetenekli yatırımcılara projenin başarısına katkıda bulunmaları için teşvikler veriyor. 

Yapılan açıklamalara göre DigiToads ayrıca çevresel amaçlara ve hayır işlerine de kendini adamıştır. Bu, projenin belirleyici bir özelliği olarak nitelendiriliyor. Kârının %2,5’i yağmur ormanlarının korunması ve ağaç dikimine odaklanan çevresel hayır kurumlarını desteklemeye ayrılmıştır. DigiToads, sosyal bilince sahip yatırımcılara hitap ederken aynı zamanda dünyayı da etkilemek istiyor.  

Başarısının ardındaki temel nedenlerden birinin, en iyi kripto para birimlerini ödeme olarak kabul eden ön satışına erişim kolaylığı olduğu iddia ediliyor. Ayrıca, proje, operasyonuna güvenilirlik ve şeffaflık katan doxed ekibinden de yararlanıyor. 

Daha detaylı bilgi için projenin websitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Toncoin 

Toncoin’in açık ağı, Telegram tarafından oluşturulan farklı, topluluk odaklı bir blok zinciridir. Birçok avantaj sunar ve milyarlarca kullanıcıyı barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Toncoin, günlük kullanıcılara göre özelleştirilmiş özelliklerle uygun fiyatlı, hızlı ve enerji tasarruflu blok zinciri işlemleri sağlar.  

Toncoin, süper hızlı işlemler, kullanıcı dostu uygulamalar, esnek mimari, kullanıcı dostu uygulamalar ve ölçeklenebilirliğe sahiptir. Kripto paranın faydası, uygulama içi ödemeleri ve mikro ödemeleri desteklemeye kadar uzanır. Bu nedenle, en iyi sosyal medya uygulamaları ve oyunlardır.  

Bununla birlikte, iddialara göre, bu avantajlara bakılmaksızın, birçok yatırımcı TON’un geleceği ile ilgili endişelerini dile getirmiştir. Bunun nedeni, Telegram tarafından geçici olarak terk edilmiş olması olabilir. 

Sonuç 

İddialara göre DigiToads’un satış öncesi genişlemesi ve özellikleri göz önüne alındığında, hızla değişen bu kripto para dünyasında bir sonraki 1000x token olma potansiyeline sahip olabilir. Gelecekte NFT’ler ve metaverse ile bağlantılı olma vaadiyle DigiToads, Toncoin’i geride bırakmayı hedeflediği de iddia ediliyor. 

Mem coin’in ön satışı 3 milyon dolardan fazla para topladı ve artışını sürdürmeyi amaçlıyor. İddialara göre bu da yatırımcıların projeye olan yoğun ilgisini gösteriyor olabilir. Oyun, DeFi ve NFT dünyası arasında köprü kuran DigiToads, gelecekte değerini daha da artırabilecek çok yönlü ve benzersiz bir platform sunuyor. 

WebsiteTwitter 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Doğrulayıcıları Meme Coin’ler Sayesinde 46 Milyon Dolar Kazandı 

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatları 2 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi! 

İlgili Haberler