THORChain (RUNE) Ağının Kripto Dünyasındaki Yeri ve RUNE Coin Nasıl Satın Alınır?

Bitcoin Haber

THORChain (RUNE), merkezi olmayan bir likidite ağı olan THORChain’in yerel kripto para birimidir. Bu ağ, kullanıcıların varlıklarını manipülasyon riski olmadan anında değiştirmelerine olanak tanımayı hedefler. Swap işlemleri, izinsiz bir şekilde çapraz blok zinciri likidite havuzları aracılığıyla gerçekleştirilir. İsteyen kullanıcılar, staking yaparak işlem ücretlerinden ek gelir de kazanabilirler.

THORChain ağı, farklı blok zincirlerinde staking olanağı sağlar ve bu hizmeti THORChain Coin veya RUNE Coin olarak öder. Kullanıcılar, THORChain ağı üzerinden staking yaparlarsa, hangi fonu stakediklerinden bağımsız olarak THORChain Coin kazanırlar. Yatırımcılar, ilgili yatırım havuzlarındaki fiyat verilerini takip edebilir ve ek olarak arbitraj fırsatlarından yararlanabilirler.

Her kripto para projesi, kendi varlıklarını staking için kullanabilir ve THORChain ile token likiditesini artırabilir. Bu yazının yazıldığı sırada THORChain, 0.72 dolar seviyesinden işlem görmekte ve piyasadaki 91. en büyük kripto para birimi konumundadır. 500,000,000 toplam arza sahip RUNE’nin 158,432,088’i dolaşımdadır ve toplam piyasa değeri 115 milyon doların üzerindedir.

THORChain, Binance gibi platformlarda satın alınabilir ve Binance, özellikle sunduğu likidite ve güvenlik sayesinde kullanıcılar için en popüler platform olarak öne çıkar. RUNE Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına USD bakiyesi yatırılmalı veya yerine kullanılabilecek bir kripto para satın alınmalıdır.

Binance ana sayfasındaki “Kripto Satın Al” seçeneğine tıklayarak kredi/banka kartı sekmesinden USD harcamak için ne kadar harcamak istediğinizi seçebilir ve Coin bölümünden Tether, yani USDT’yi seçebilirsiniz. USDT satın aldıktan sonra “Al-Sat” seçeneğine tekrar gidip “Klasik” sekmesine tıklayarak açılan bölümde sağ üstten USDT sekmesini seçip RUNE’yi aratarak RUNE/USDT çiftini seçmelisiniz. Daha sonra “RUNE SATIN AL” sekmesine gidip satın almak istediğiniz miktarı girerek RUNE Coin satın alma işlemini onaylayarak tamamlayabilirsiniz.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Küresel Bankaların Kripto Para Birimlerine Yatırımı Artıyor, XRP Öne Çıkıyor

Sonraki Haber

Ethereum Teknik Analizi: Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri

İlgili Haberler