The Next War, İlk Blockchain Tabanlı Battle Royale Tarzı GameFi’yi Başlattı

İlayda Peker

Call of Duty’den ilham alan ve Unreal Engine ile inşa edilen dünyanın ilk gameFi savaş bölgesi olan Next War, ilk blockchain tabanlı battle royale tarzı GameFi’yi piyasaya sürüyor. TNW sadece bir savaş alanı değil; aynı zamanda kullanıcıların en son NFT’lerini The Sandbox’ın geri kalanına gösterebileceğiniz bir parti bölgesi olarak tanımlanıyor.

Battle Royale Shooter, geleneksel video oyunu severlere odaklanarak, oyundan para kazanırken zevk almalarını sağlayacak şekilde geliştirildi. Yapılan açıklamalara göre bu gelecekteki trend olacak.

Battle Royale türünde güzel oyunlar var. Bunu inkar etmiyorlar. Ancak tüm bunlarda, bir kullanıcı para harcıyor ve herhangi bir gerçek dünya varlığı elde edemiyor. Böylece, belirli bir oyun içi paketi veya silahı satın alır, oyunu birkaç saat oynarsınız ve elde ettiğiniz tek şey birkaç saatlik eğlencedir. The Next War bunu değiştirmeyi amaçlıyor.

The Next War ile gerçek dünya varlıklarına dönüştürülebilecek ödüller kazanabilirsiniz. Hepimize bir noktada zamanımızı oyunlarla boşa harcamamamız, finansal olarak fayda sağlayan faaliyetlere odaklanmamız söylendi, ancak bu artık değişiyor. Oyna-Kazan, oyun endüstrisinde devrim yaratacak ve TNW da bu yönde ilk adımı attıklarını ifade ediyor.

TNW Neden Farklı?

NFT biriktirmeyi sever misiniz? Çünkü açıklamalara göre önümüzdeki günlerde koleksiyonunuza çok yakışacak çok nadir bir NFT olan Genesis Soldier için satışlar olacak. Şu anda proje bir whitelist etkinliği düzenliyor ve ilgilenenler websitesi aracılığı ile bunları takip edebilir.

Yapılan açıklamalara göre Genesis Soldier’a sahip olmanın da bir sürü başka faydası var. TNW pazarındaki NFT satışlarından kar paylaşımı yaparak, Genesis satışlarının sadakatinden faydalanarak, burs programlarına kiralama teklif ederek ve Genesis Soldier’a sahip olanlar için rastgele ücretsiz NFT’leri airdrop ile alarak para kazanabilirsiniz.

Genesis Soldier dışında, piyasadan edinilebilecek bir sürü başka NFT var. Bunlar heyecanı artıracak ve ayrıca The Next War’da ilerleme kaydetmenize yardımcı olacak.

Ayrıca her biri oyuncuya belirli avantajlar sunan ve her anlamda benzersiz olan çeşitli Soldier NFT avatarları da mevcuttur. Ve alıcılara sunulan stake seçeneği ile, daha iyi ödüller sağladığından, daha nadir olanlarla büyük kazançlar elde edilebileceği ifade ediliyor. Basitçe söylemek gerekirse, NFT ne kadar nadir olursa, getiriler o kadar iyi olur.

Her asker için altı kademe vardır, Kademe 1’dekiler en nadir olanlardır, Kademe 6 olarak sınıflandırılanlar ise en az nadir olanlarıdır.

Ayrıca, buradaki askerler bir NFT olarak gösteriliyor ve bir oyuna girmeden önce bir tane satın almak zorunlu. Bunun yanında, gerçek hayatta olduğu gibi silahı yükseltme ve kaplamasını değiştirme seçeneği de var. Proje ile ilgili daha detaylı bilgilere websitesinden ulaşabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
15
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Yeniden 42.000 Doları Kırmaya Çalışıyor

Sonraki Haber

Binance’den Rusya Hamlesi! Bazı Hesaplar Donduruluyor!

İlgili Haberler